بازاریابی اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

بازاریابی اینترنتی

پس از به راه افتادن هر محل کسب و کار، برای بهتر دیده شدن و افزایش فروش، به انجام بازاریابی نیاز است که این کار به صورت حضوری و اینترنتی صورت می پذیرد. امروزه با افزایش چشمگیر دسترسی مردم به اینترنت و راحت تر شدن جستجو در این فضا، انجام بازاریابی به صورت آنلاین بسیار تاثیر گذار تر بوده و از رشد چشمگیری در فروش برخوردار می باشد. برای انجام بازاریابی اینترنتی می توان با طراحی سایت، سازگار کردن آن با تلفن همراه (mobile friendly) و سئو سازی به صورت اصولی می توان فروش و بازاریابی را به صورت اینترنتی و با قیمت بسیار ارزان تر از سایر روش ها انجام داد. بازاریابی اینترنتی در سال 2015 به رشد بالایی دست پیدا کرد که از مهم ترین شاخص های این مسئله می توان به فروش 3 میلیارد دلاری شرکت های فروش اینترنتی اشاره نمود که حدود 1 میلیارد دلار آن از طریق موبایل صورت گرفته است. از دیگر عوامل تاثیر گذار در جذب مخاطبین، استفاده از متون استاندارد و سئو شده می باشد که باید به صورت تخصصی تولید و پیاده سازی شود که این مسئله در کنار طراحی گرافیکی بر اساس روانشناسی رنگ های مربوط به کسب و کار از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. بازاریابی اینترنتی فقط با طراحی و سئو سازی سایت انجام نمی شود و بهتر است در کنار وب سایت های فروش، شبکه های اجتماعی را نیز راه اندازی کرد که برای آشنا کردن مخاطبین و ارسال پیام های روز در کنار وب سایت می تواند برای افزایش مخاطبین بسیار تاثیرگذار باشد.

شروع به کار بازاریابی اینترنتی

برای شروع به کار بازاریابی اینترنتی باید از طراحی و بهینه سازی سایت شروع نمود. این کار با استفاده از پیاده سازی و ایجاد لینک شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرده و می تواند تحولی عمده را برای شرکت های فروش، خدمات، فروشگاه عرضه کالا و کارخانه ها ایجاد نماید و در ادامه و در صورت استقبال می توان با ایجاد یک نرم افزار اندروید، خدمات رسانی را به صورت کاملا راحت تر نماید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

سایت باید از سایت های متنوع با رنک های بالا و پایین بک لینک داشته باشد

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi