بازاریابی محتوا

بازاریابی را با روش مدرن دنبال کنید

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 331

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 329

گروه فناوری رآسآ؛ مشاور، مدیر و نویسنده محتوا سایت شما

امروزه گسترش بسیاری از تجارت ها، فنون و علم ها، ارتباط با افراد و انتقال اطلاعات در گرو طراحی وب سایت های استاندارد می باشد. این کار سبب می شود تا تمامی افراد از سراسر جهان بتوانند با کار، حرفه، علم و دانش شما ارتباط برقرار کرده و در توسعه کار شما تاثیر بسزایی را در پی خواهد داشت. طرحی وب، ابتدای راه ارتباط اینترنتی است و برای ایجاد اعتماد میان کاربران باید از مطالب و محتوای به روز، مرپچتبط و با کیفیت استفاده کرد که عدم انجام آن سبب شکست در زمینه تجارت از طریق وب سایت می شود.
تولید محتوای وب سایت باید بر اساس موضوع هر سایت (تجارت الکترونیک، معرفی محصولات، سرگرمی و غیره) با استفاده از کلمات کلیدی انجام شود. برای این کار بهتر است از متن های باکیفیت و بر اساس استاندارد های سئو صورت پذیرد، همچنین استفاده از متون باکیفیت می تواند برای جذب افراد به سایت بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار گیرد. اگر در این زمینه به نویسندگان با تبحر بالا دسترسی ندارید، می توانید از این مرکز برای این زمینه استفاده کنید تا کارشناسان ما روی وب سایت شما مطالعه داشته و علاوه بر ایجاد پرکاربرد ترین کلمات کلیدی مرتبط با موضوع فعالیت سایت مربوطه، می تواند در زمینه های مختلف برای شما با کیفیت ترین مطالب را انجام دهد.
محتوای استاندارد و درجه یک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین راه های گسترش کار در زمینه سایت های اینترنتی عنوان کرد که پس از مدتی می تواند در تعداد بازدید های سایت شما بسیار تاثیر گذار بوده و تبلیغات، فروش و ایجاد درآمد های مختلف هر سایت بسیار تاثیر گذار باشد.

تولید محتوا برای وب سایت

امروزه بیشتر مردم کشور مجهز به اینترنت به صورت سیار و در خانه می باشند. این افراد ترجیح می دهند تا خرید خود را از طریق سایت های فروش اینترنتی انجام دهند و یا حداقل قبل از خروج از منزل برای تهیه مایحتاج، قبل از آن از طریق سایت اینترنتی برای دریافت اطلاعات جامع و آشنایی با مراکز فروش اقدام می کنند. در این زمینه بسیاری از شرکت های تجاری اقدام به راه اندازی سایت های فروش اینترنتی کرده اند و از این طریق محصولات خود را بسیار آسان تر در بازار عرضه می نمایند. برای اینکه فروش اینترنتی با رونق بالایی همراه باشد و مردم از وب سایت شرکت دیدن کنند، نیاز به محتوای سایت بر اساس استاندارد های گوگل می باشد. به این کار در اصطلاح سئو سازی گفته می شود و برای دریافت این خدمات می توانید از گروه تولید محتوای این سایت استفاده کنید. ما این خدمات را برای تمامی شرکت های تجارت الکترونیکی و سایر سایت های تخصصی فارسی زبان در سراسر جهان انجام می دهیم. تولید محتوا به صورت استاندارد با کیفیت بالا برای تبدیل مشتری های بالقوه به بالفعل انجام می شود و در این زمینه با تمامی شرکت های تجاری و بازرگانی در ایران همکاری می نماید.

مطلب نویسی علاوه بر اینکه باید برای موتور های جستجو و بالا آوردن سایت مناسب باشد، برای افراد در حال بازدید نیز باید جذاب باشند. باید تمامی منظور یک متن بدون هیچگونه ابهام در چند خط توضیح داده شود. این کار برای جلوگیری از خسته شدن مخاطبین نیز بسیار مهم است.

تولید محتوای ارزشمند

تولید محتوای ارزشمند نیاز صاحبان کسب و کار

همانطور که می دانید مهمترین بخش از تجارت الکترونیک برای صاحبان مشاغل، نیاز به تولید محتوای ارزشمند است که گاهی بسیار سخت و زمان بر می شود. همچنین این کار ممکن است به مرور زمان تبدیل به کاری کسل کننده شده و طبیعتا از جذابیت آن برای بازدید کننده سایت کاسته می شود. حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان به طور پیوسته و برای مدت طولانی در مورد یک محصول خاص محتوای نو و جذاب تولید و در سایت بارگزاری نمود.

مهمترین اصل برای جذب مشتری از طریق سایت های تجاری این است که ما باید از نیاز ها و علایق مخاطبین خود آگاه بوده و در نوشتن محتوا از آن ها استفاده نماییم، و با توجه با این موضوع که نیاز های مخاطبان ما روز به روز در حال تغییر است، خواهیم توانست به طور مداوم محتوای جدید و با کیفیت تولید کنیم.

درج اولین محتوا در سایت

همیشه و در همه جا سخت ترین مرحله کار، انجام آن برای اولین بار است. درج اولین محتوا در سایت نیز بسیار سخت به نظر می رسد اما به مرور زمان این کار روز به روز آسان تر خواهد شد. مهمترین مطلبی که قبل از نوشتن اولین محتوا در سایت باید به آن توجه نمود این است که این متن ما می بایست توصیفی باشد واضح و روان در مورد حرفه و مهارت ما که مخاطب را به خود جذب نموده و باعث افزایش بازدید از سایت ما و نهایتا افزایش فروش گردد.

همانطور که قطعا تا کنون تجربه نموده اید، مخاطب هر سایت و هر متن تنها در صورتی جذب آن سایت شده و مدت زمان زیادی را در آن سپری خواهد کرد که محتوای موجود در آن متن برای او مفید بوده و بتواند از آن بهره لازم را ببرد. یکی از مهمترین قوانین سئو از نظر گوگل نیز مدت زمان باقی ماند مخاطبان در هر سایت است چرا که نشان دهنده میزان ارزشمند بودن محتوای آن سایت است.

شاید با خود بگویید به محتوا نویسی به تعداد زیاد چه نیاز است و همین که در مورد محصولات خود توضیح مختصری دهیم کافیست، اما باید بدانید که محتوا نویسی به صورت مداوم و تعداد زیاد در سرعت سئو و افزایش بازدید بسیار موثر است و با انجام این کار خیلی زود مورد توجه موتور های جست و جوگر مانند گوگل قرار خواهید گرفت.

درج اولین محتوا در سایت
مطلب نویسی در سایت

مطلب نویسی در سایت

ایجاد و طراحی یک سایت صرفا برای رونق گرفتن آن انجام نمی شود. برای بالا بردن رونق در هر سایت، باید از مطالب جذاب و سرگرم کننده، حتی الامکان کوتاه و تاثیر گذار استفاده نمود. برای این کار نیاز به مطلب نویسی در سایت ها وجود دارد. استفاده از مطالب تکراری، کپی و ناصحیح می تواند در رتبه بندی سایت تاثیرگذار باشد. مدت زمان حضور هر فرد در وب سایت، برای سایت و گوگل بسیار مهم است. هر چه در متن تعداد کلماتی که بتوان از آن ها به عنوان لینک استفاده کرد، بیشتر باشد، نشان دهنده قدرت بالاتر طراحی سایت و مطلب نویسی بوده است. مطلب نویسی کاری دشوار، پیچیده و نیاز به صبر بالایی را دارا می باشد. باید با استفاده از متون قوی، افراد را در جذب مخاطب کمک نماییم. این کار توسط گروه مطلب نویسی رآسآ زیر توسط بهترین نویسندگان سایت انجام می شود. دایره دانش این گروه بسیار بالا است و حتی در نوشتن متون تخصصی برای سایت های جامع نیز می توان از این گروه استفاده نمود.

نکات مطلب نویسی

مطلب نویسی سایت یکی از مهم ترین عوامل در بالا بردن فروش و رونق در شرکت های تجارت الکترونیک و جذب ماطب به سایت های فروش می باشد. این کار باید بر اساس استاندارد های موتور جستجوگر گوگل انجام شود. سایت های بیشماری در زمینه های مختلف فعالیت می کنند که موفق ترین آن ها سایت هایی هستند که در موتور های جستجو گر مانند گوگل از رده بسیار بالایی برخوردارند و در میان 5 جستجو اول می باشند. برای این کار باید از مطلب نویسی حرفه ای استفاده نمود. در انجام این کار باید به نکات زیر توجه نمود:

  • ·کیفیت محتوا مناسب باشد

کیفیت از مهم ترین موضوعات در مطلب نویسی باشد. موضوع محتوا باید مرتبط با موضوع سایت باشد. در این بخش نویسنده باید با تمرکز کامل و با حوصله شروع ه نویسندگی نماید. این امر در بالا رفتن ارزش سایت برای گوگل بسیار مناسب است.

  • ·محتوا باید قبلا زیاد مورد جستجو قرار گرفته باشد

از مهم ترین عواملی که می تواند در جذب مخاطب بسیار مورد توجه قرار گرفته شود، میزان جستجو این واژه در گوگل می باشد. برای این کار باید به واژگان گسترده ای دسترسی پیدا کرد و یا از گروه های مطلب نویسی کمک گرفت.

  • ·تمامی کلمات کلیدی باید در متن استفاده شده باشد

کلمات کلیدی مورد استفاده در عنوان باید به همان صورت در متن نیز استفاده شوند. این کار سبب اطمینان افراد خواننده عنوان در موتور جستجو شده است. چگالی زیاد کلمات کلیدی در متن سبب بروز اختلال در سایت شده و از اعتبار سایت در سیستم گوگل می کاهد.

  • ·محتوا باید به روز باشد

بسیاری از مسائل در دنیای تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت و تغییر می باشد. استفاده از مطلب به روز در فصول مختلف سال باید هماهنگ باشد. برای این کار باید به صورت مداوم و پشت سر 

سئو چیست؟

 سئو مخفف Search Engine Optimization است و تمامی خدمات مربوط به این امر از طریق مرکز فناوری رآسآ در اختیار تمامی سایت های فارسی زبان در جهان ارائه می شود. سئو به اقداماتی گفته می شود که برای بالا بردن افزایش سطح بازدید ها از وب سایت انجام می شود. این کار باید تابع قوانینی باشد که از سوی موتور های جستجوگر (گوگل، یاهو، بینگ و غیره) انجام می شود. این کار باید برای تمامی متن ها، صفحه ها، عکس ها و غیره انجام شود. استفاده از سئو از سال 1998 به صورت جدی آغاز شد.

مطلب نویس محتوا کیست؟
مبحث سئو در بازاریابی به چه معنی است؟
تیم تولید محتوا

نویسندگی محتوا و مطالب سئو شده را به متخصصان ما بسپارید

شما دارندگان کسب و کارهای اینترنتی و سایت های مختلف می توانید نویسندگی محتوا سایت خود را به متخصصان علم سئو محتوا و مطلب نویسی بسپارید

تولید و مدیریت محتوا الکترونیکی برای سایت

همانطور که می دانید مهمترین مبحث در پیشبرد اهداف تجارت الکترونیک، تولید و مدیریت محتوا الکترونیکی است چرا که این امر تاثیر بسزایی در بهبود سئو برای سایت دارد. گوگل در بسیاری از کشور های جهان از جمله میهن عزیزمان ایران دارای طرفداران فراوانی است که هر کدام از آن ها در صورت نیاز به محصول، خدمت و یا اطلاعات علمی ابتدا در مورد آن از طریق گوگل تحقیق نموده و سپس اقدام به خرید آن محصول و یا دریافت خدمات خواهند کرد. به همین خاطر گوگل نیاز به مطالبی دارد که بتواند کاربران خود را راضی نگه دارد. حال این سوال پیش می آید که این موتور جستجو گر چطور به این مطالب دست خواهد یافت.
گوگل ربات هایی دارد که اصطلاحا به آن ها عنکبوت می گویند که کار آن ها جستجو کردن در بین سایت های مختلف و ثبت اطلاعات موجود در آن هاست. حال با توجه به بالا بود تعداد سایت ها و مطالب، نیاز به رتبه بندی سایت ها توسط گوگل پیش می آید که این کار را با توجه به رعایت قوانین سئو توسط مدیریت سایت و همچنین استقبال کاربران از مطالب انجام می دهد. بدین ترتیب ما خواهیم توانست با پیروی از قوانین سئو و همچنین تولید محتوای با ارزش برای سایت خود، جایگاه خودمان را در رتبه بندی گوگل افزایش داده و باعث برند سازی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود شویم.

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi