برند سازی اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در تجارت روز دنیا یکی از مهمترین امور مربوط به بازاریابی و افزایش فروش، برند سازی محصول است که از روش های مختلف انجام میپذیرد که یکی از مهمترین آن ها برند سازی اینترنتی می باشد. البته لازم به ذکر است که این روش ها مکمل یکدیگر بوده و کنار یکدیگر قرار گرفتن آن ها باعث برند سازی هرچه بهتر و سریع تر محصول خواهد شد.

تعریف برند سازی

branding strategy

گاهی اوقات صاحبان کسب و کار های مختلف تبلیغات را با برند سازی اشتباه می گیرند. برند سازی انجام تبلیغات یا تهیه لوگو، کارت ویزیت و... نیست بلکه هویتی است که شما برای محصول خود ایجاد کرده و مخاطبان به محض شنیدن نام محصول، در ذهن آن ها شکل می گیرد. زمانی شما می توانید از محصول خود به عنوان یک برند نام ببرید، که محصول شما تبدیل به تنها راه حل برای مشکلات مردم شده باشد، یا به زبان ساده تر زمانی محصول شما برند شده است که با وجود رقیبان بسیار، مخاطب محصول شما را ترجیح داده و آن را انتخاب کند یا از شما برای انجام خدمات مورد نیازش کمک بگیرد. لازمه این امر شناساندن محصول خود به مشتری و اعتماد سازی برای آن می باشد. برای شناساندن محصول به مخاطب که مهم ترین بخش از برند سازی است، راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها از طریق سایت های اینترنتی و فضای مجازی می باشد. این راه به نسبت ماندگاری و دسترس پذیری بیشتر برای مخاطبان خود، بسیار کم هزینه و کاربردی است.

مثال هایی برای برند سازی

برند سازی اینترنتی

در کشور ما از گذشته های نچندان دور به یاد دارید که برخی از محصولات به نحوی در بین مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده بود که به تمامی محصولات هم نوع آن اما با برندی متفاوت، بازهم از نام آن استفاده می کردند. به عنوان مثال تمامی مایع های ظرف شویی را ریکا می نامیدند به این علت که این محصول با این اسم در ذهن مردم جای گرفته بود. محصولات از این دست بسیار بودند مانند تاید که برای تمامی پودر های لباس شویی این نام را به کار می بردند. این امر نه تنها در کشور ما و در زمان های گذشته، بلکه در حال حاضر و سایر کشور ها نیز اتفاق می افتد. به عنوان مثال در برخی از کشور ها، برای تمامی جستجو های اینترنتی از نام گوگل استفاده می کنند.

شرایط تبدیل شدن به یک برند بزرگ

Brand Name

همانطور که می دانید هر کاری شرایط و روش های خاص خود را نیاز دارد تا به موفقیت نزدیک شود. برای تبدیل شدن به یک برند بزرگ راه زیادی در پیش خواهیم داشت که می بایست تمامی امور در این راه به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد. به عنوان مثال محصول تولیدی باید با بهترین کیفیت و ظاهری خاص تولید شود و یا خدمت ارائه شده می بایست در بین رقیبان منحصر به فرد باشد. در این بین تبلیغات بخش مهمی از کار را به خود اختصاص داده است. با پیشرفت تکنولوژی و تمایل بیشتر مردم به اینترنت و فضای مجازی، بازاریابی و برند سازی اینترنتی تبدیل به محبوب ترین و پر کاربرد ترین روش تبلیغات گردیده است به نحوی که می توان از این راه، با سرعت بسیار بیشتری روند برند سازی را طی نموده و نام ما تبدیل به نامی آشنا برای برای مخاطبان محصولات و یا خدمات ما شود.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

همیشه در گوگل وبمستر لینک های شکسته وب سایت خود را شناسایی نمایید و در صدد رفع مشکل برآیید

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه فناوری رآسا می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. رآسا سئو © 2017 All Rights Reserved.