با ما در ارتباط باشید

شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید

Calling Time

همه روزه به جز روزهای تعطیل

از ساعت 8 الی 19

CALL US

9103493139

Email Us

info{at}moshaverbpm.com

تجارت خود را دگرگون کنید

گروه فناوری رآسآ قصد دارد تا با ارائه روش های نوین تجارت، شما عزیزان را یاری نماید تا با برند سازی محصولات و خدمات خود، کسب و کارتان را به روز رسانی و دگرگون کنید. در ادامه با خدمات ما بیشتر آشنا خواهید شد.
مهم ترین و اولین قدم برای داشتن یک تجارت الکترونیک موفق طراحی سایت است. البته دقت داشته باشید که منظور ما هر نوع سایتی نیست بلکه سایتی در این روش کاربردی است که از نظر "سئو" بسیار قوی باشد. ضمنا نکته دیگری که در طراحی سایت حائز اهمیت است شکل ظاهری آن می باشد چرا که به لحاظ روانشناسی تاثیر به سزایی در جذب مخاطب دارد.
قدم بعدی در این راه "محتوا نویسی" و "سئو محتوا" است. اهمیت این موضوع کم از طراحی سایت نیست چرا که مخاطب پس از نگاه کلی به سایت و دیدن ظاهر آن، شروع به خواندن مطالب سایت خواهد کرد و در صورت عدم جذابیت آن ها، خیلی سریع از سایت خارج خواهد شد. بعلاوه اینکه اگر سئو محتوا به صورت کامل انجام نشده باشد، اصلا مخاطبی به سایت ما وارد نخواهد شد که بتواند مطالب ما را ارزیابی نماید.
یکی از روش هایی که می تواند در وفادار نمودن مشتریان قبلی و حتی جذب مشتریان جدید در امر تجارت الکترونیک ما را یاری نماید طراحی و ساخت "نرم افزار اندروید" است، چراکه با این کار خواهیم توانست در تلفن همراه هر یک از مشتریان خود یک شعبه داشته باشیم تا به محض نیاز به محصولات ما، دسترسی سریع و راحتی به ما داشته باشند.

پاسخگوی شما هستیم

راهی ساده برای ارتباط

از 9 صبح تا 10 شب

تلفنی با تیم ما صحبت کنید

رضایت مشتریان ما اتفاقی نیست...

بیش از 6 سال است که در کنار کاربران خود هستیم

یک فنجان مشاوره: 0910-3493139

ورود به سایت

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi