سفارش تولید محتوا

سفارش نویسندگی برای سایت خبری شما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر شما در زمینه سایت های خبری فعالیت می کنید، می توانید سفارش نویسندگی برای پورتال خود را در قسمت ثبت سفارش، اقدام نمایید. نویسندگان ما، افرادی آموزش دیده هستند و می توانند این کار را با رعایت تمامی قوانین مربوطه به بهترین نحو ممکن انجام دهند و سایت شما در کمترین زمان ممکن به یکی از بهترین سایت های خبری پیشنهاد شده از گوگل تبدیل می شود.

سایت های خبری می توانند در زمینه های تخصصی و عمومی کار کنند. برای مثال می توان سایتی در زمینه ورزشی یا تکنولوژی تاسیس کرد و برای جذب مخاطب از اخبار به روز استفاده کرد تا به مرور زمان، مسبب سودآوری و کسب درآمد برای مدیریت شود. نویسندگان ما، می توانند با تسلط بر روی موضوعات مختلف، محتوای با کیفیت و تخصصی را تولید کرده و در دسترس شما قرار دهد. حتی مراکز تجاری می توانند برای شروع به تجارت الکترونیک، با سایت های خبری شروع نمایند و با معرفی کردن محصولات، راه را برای عرضه آن در سراسر کشور باز کنند. محتوا نویسی، مهم ترین بخش در هر سایت طراحی شده است و باید به صورت کاملا اصولی و با کیفیت بالا انجام شود.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.