آخرین مقالات رآسآ

استراتژی تولید محتوا برای سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

استراتژی تولید محتوا برای سایت، روشی نوین و جذاب برای فعالان اقتصادی است تا بتوانند به عنوان یک داستانگو یا آموزش دهنده، مخاطبان خود را به مشتریانی پیگیر تبدیل نمایند.

تولید محتوا

مدیریت اقتصادی و تمام فعالیتهای اقتصادی که در بازار مدرن و دیجیتال امروز صورت میگیرد با این هدف شکل گرفته است که بر روی رفتار، ادراک و تصمیم گیری مخاطبان اثرگذار باشد. استراتژی تولید محتوا برای سایت نیز دقیقا با این هدف به عرصه دیجیتال قدم گذاشته است.

تولید محتوا در انواع مختلف متنی، صدا، تصویر، ... و به هر صورت دیگر، قادر است که در گوشه ای از ذهن مخاطب رسوخ نماید و در زمانی مناسب و به صورت ناآگاهانه، بر روی نوع تصمیم گیری این مخاطبان اثر گذارد.

قدرت بالای نفوذ محتوا در ذهن مخاطب

توان رسوخ محتوا در ذهن مخاطب، بسیار فوق العاده و استثنایی است. برای مثال میتوان به رنگ قرمز انتخاب شده برای رومیزی در یک رستوران اشاره نمود. محتوای ارائه شده در اینجا، رنگ قرمز رومیزی است که این پیام را به ذهن مخاطب انتقال میدهد که، اشتهای زیادی دارد. این پیام به صورت خودکار به ذهن مخاطب منتقل میشود، بدون اینکه او در این تصمیم گیری نقشی داشته باشد.

فعالان اقتصادی نیز با استفاده از ارائه محتوای عالی و قوی قادر خواهند بود تا بر روی ادراکات و نوع رفتار و تصمیم گیری فرد اثرگذار باشند و او را بدون اینکه متوجه شود به همراهی و خرید کالایی خاص رهنمون سازند و این در حالی خواهد بود که مخاطب گمان میکند که این تصمیم را کاملا آگاهانه گرفته است.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.