گروه فناوری رآسآ

تولید محتوا ، برنامه نویسی اندروید، طراحی سایت و سئو

امروزه گسترش بسیاری از تجارت ها، فنون و علم ها، ارتباط با افراد و انتقال اطلاعات در گرو فناوری اطلاعات می باشد، که تولید محتوا ، برنامه نویسی اندروید، طراحی سایت و سئو مناسب وب سایت ها از مهمترین بخش های این امر می باشد. استفاده از فناوری های مدرن سبب می شود تا تمامی افراد از سراسر جهان بتوانند با کار، حرفه، علم و دانش شما ارتباط برقرار کرده و در توسعه کار شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. طراحی وب سایت، ابتدای راه ارتباط اینترنتی است و برای ایجاد اعتماد میان کاربران باید از مطالب و محتوای به روز، مرتبط و با کیفیت استفاده کرد که عدم انجام آن سبب شکست در زمینه تجارت از طریق وب سایت می شود.
تولید محتوای وب سایت باید بر اساس موضوع هر سایت (تجارت الکترونیک، معرفی محصولات، سرگرمی و غیره) با استفاده از کلمات کلیدی انجام شود. برای این کار بهتر است از متن های باکیفیت و بر اساس استاندارد های سئو صورت پذیرد، همچنین استفاده از متون باکیفیت می تواند برای جذب افراد به سایت بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار گیرد. اگر در این زمینه به نویسندگان با تبحر بالا دسترسی ندارید، می توانید از این مرکز برای این زمینه استفاده کنید تا کارشناسان ما روی وب سایت شما مطالعه داشته و علاوه بر ایجاد پرکاربرد ترین کلمات کلیدی مرتبط با موضوع فعالیت سایت مربوطه، می تواند در زمینه های مختلف برای شما با کیفیت ترین مطالب را انجام دهد.
محتوای استاندارد و درجه یک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین راه های گسترش کار در زمینه سایت های اینترنتی عنوان کرد که پس از مدتی می تواند در تعداد بازدید های سایت شما بسیار تاثیر گذار بوده و تبلیغات، فروش و ایجاد درآمد های مختلف هر سایت بسیار تاثیر گذار باشد.
گروه فناوری رآسآ از سال 89 تاکنون با تیمی قوی و باتجربه در زمینه های مختلف فناوری کسب و کار های زیادی را در امر فروش محصولات و استفاده از فضای اینترنت در نیل به اهداف خود یاری رسانده است و خدمات متنوعی را به این عزیزان ارائه می نماید.
گروه فناوری پارتاک
گروه فناوری پارتاک
اپلیکیشن اندرویدی

اپلیکیشن اندرویدی

امروزه استفاده از سیستم عامل اندروید در گوشی تلفن همراه روز به روز در حال گسترش بوده و این سیستم عامل بین پیر و جوان از محبوبیت خاصی برخوردار است که همین امر سبب شده است تا طراحی و پیاده سازی نرم افزار های اندروید بیش از پیش مورد توجه شرکت های کسب و کار قرار گیرد. اکثر شرکت های تجارت الکترونیک و تولید کنندگان نرم افزار، دوست دارند تا در بازار اندروید سهمی داشته باشند و از فواید این سیستم عامل نهایت استفاده را ببرند. اندروید که به صورت  منبع باز طراحی شده و علاوه بر تلفن همراه در ساعت  های هوشمند، تلویزیون ها و تبلت ها استفاده می شود، اهمیت تولید نرم افزار های بر پایه اندروید و کاربرد این نرم افزارها در رشد و پیشرفت جامعه و کسب و کار ها بیش از پیش نمایان کرده است.

تولید محتوا

تولید محتوا

پس از گسترش کسب و کار های اینترنتی و راه اندازی سایت تجاری، فرهنگی و تفریحی، برای جذب مخاطب به صورت روزانه از طریق موتور های جستجو، نیاز به تولید محتوا با کیفیت بالا بیش از پیش، نیاز شد. محتوایی که تولید می شود باید به صورت بهینه سازی شده، جذاب و با بار علمی بالا باشد تا علاوه بر جذب مخاطبین، در افزایش ارزش سایت از دید موتور های جستجو نیز تاثیر بگذارد. گروه فناوری رآسآ به عنوانن یکی از پیشگامان این عرصه، راه همواری را برای صاحبین مشاغل اینترنتی، مدیران سایت ها و شرکت های ساخت سایت در زمینه تولید محتوا ایجاد نموده است. هم اکنون تولید محتوا در زمینه های مختلفی از جمله ورزشی، تخصصی، صنعتی، مواد غذایی و غیره توسط تیم های حرفه ای تولید محتواحرفه ای صورت می پذیرد.

در ادامه، با خدمات ارائه شده بیشتر آشنا می شویم:

مشاوره کسب و کار
  • این خدمات که توسط مهندسین مجرب این شرکت در دسترس کسب و کار ها بوده و برای گسترش کار، افزایش فروش و ارائه خدمات بهتر و در مقیاس وسیع تر انجام می شود. مشاوره کسب و کار مورد نیاز شرکت های تجاری، خدماتی و فروش بوده و می تواند سبب رشد و پیشرفت قابل ملاحظه ای شود.
ایجاد ساختار کسب و کار
برند سازی
طراحی سایت
بهینه سازی سایت
طراحی نرم افزار اندروید
کسب درآمد با اندروید

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com