برنامه نویسی اندروید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

برنامه نویسی اندروید

امروزه برنامه نویسی اندروید به یکی از بهترین راه های درآمدزایی تبدیل شده است و باید توسط برنامه نویس های حرفه ای انجام شود که برنامه نویسی برای سیستم عامل اندروید با استفاده از زبان جاوا انجام می شود و یک برنامه نویس باید به زبان جاوا تسلط کافی را داشته باشد و همچنین باید معماری یک برنامه را نیز پیاده سازی نماید.

برنامه نویسی اندروید تنها برای تولید برنامه های کاربردی استفاده نمی شود و در بعضی از موارد برای ارتباط یک اعلان در سیستم با یک سایت اینترنتی نیز می تواند صورت گیرد. برنامه نویسی اندروید برای شرکت های تجارت الکترونیک می تواند سبب شود تا مشتریان بیشتری با صاحبان صنایع ارتباط برقرار نمایند. از مهم ترین عوامل بالا بردن کیفیت برنامه نویسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برنامه نویسی مقرون به صرفه: برنامه نویسی اندروید باید با کم ترین حجم ممکن صورت پذیرد. این کار سبب می شود تا برنامه به سرعت اجرا شود و دستگاه کاربر با مشکل مواجه نشود. برنامه نویسی مقرون به صرفه باید با کد های هر چه کمتر صورت گرفته و برنامه نتیجه بدهد.

تسلط بر زبان برنامه نویسی جاوا و XML: جاوا را می توان به عنوان زبان مادر برنامه نویسی اندروید عنوان کرد که تسلط بر آن، مورد نیاز افرادی است که می خواهند برنامه های اندرویدی باکیفیت را تولید نمایند. این زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل، استفاده از آن برای برنامه نویسان در بسیاری از موارد صورت می پذیرد. از دیگر موارد مورد نیاز برای برنامه نویسی، می توان به XML اشاره کرد که کار این زبان، برای شرح و بیان اطلاعات طراحی شده است.

طراحی گرافیکی زیبا: طراحی گرافیکی زیبا و با کیفیت یکی از اصلی ترین راه های جذب مخاطب به برنامه می باشد که از مهم ترین عوامل آن می توان به رعایت رنگ بندی ها بر اساس روانشناسی رنگ ها اشاره نمود. در حین طراحی گرافیکی برنامه، باید به این مسئله توجه داشت که نباید حجم و مقدار گرافیک مورد نیاز برنامه بسیار بالا برود.

طراحی نرم افزار های کارآمد و مورد نیاز مردم: برای مثال تولید نرم افزاری که قبلا تولید شده است و توسط ناشری دیگر در بازار عرضه شده، برای تولید نرم افزار نمی تواند فکر خوبی باشد. طراحی نرم افزار باید کارآمد باشد و مورد نیاز مردم واقع شود، این کار سبب می شود تا نرم افزار طراحی شده، با استقبال مردم روبرو گردد. امروزه با بررسی مشکلات مردم و اقشاری که بیشتر از اندروید استفاده می کنند، می توان ایده های بسیاری را پیاده سازی نمود.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com