آموزش اندروید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آموزش اندروید

امروزه با توجه به استقبال بی نظیر مردم از تلفن های همراه هوشمند و سیستم عامل اندروید، آموزش طراحی نرم افزار های اندرویدی بسیار پر طرفدار گردیده است. برای طراحی نرم افزار های اندرویدی پر مخاطب مهمترین چیزی که به آن نیاز داریم ایده های نو و جذاب است به حدی که می توان گفت 90 درصد از کار یک نرم افزار موفق را ایده آن تشکیل می دهد. مرحله بعدی کار، معماری و طراحی نرم افزار اندرویدی مورد نظر توسط برنامه های کاربردی در این زمینه مانند نرم افزار های android studio ، eclipse و غیره می باشد که گروه فناوری پارتاک با آموزش کاربردی اندروید توسط این نرم افزار ها، تلاش دارد تا سطح کیفی اپلیکیشن های فارسی را جهت استفاده و راحتی هموطنان عزیز ارتقاء دهد. ترم های آموزشی به شرح ذیل می باشد:

ترم اول

در این ترم با نحوه راه اندازی نرم افزار، ایجاد و شبیه سازی پروژه های مورد نظر، آموزش مقدماتی جاوا و غیره آشنا خواهید شد. با یاد گیری این سرفصل ها می توانید اولین نرم افزار تولیدی خود را ساخته و از آن استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که پس از پایان این ترم نرم افزار تولیدی شما ساده بوده و برای ایجاد یک نرم افزار پر قدرت به آموزش های بیشتری نیازمند هستید.

ترم دوم

در ترم اول شما صرفا خواهید توانست نرم افزار تولیدی خود را در بخش شبیه سازی android studio و یا eclipse مشاهده نمایید اما در پایان ترم دوم می توانید از نرم افزار تولیدی خود خروجی گرفته و آن را بر روی تلفن همراه اندرویدی خود نصب نمایید. از جمله دیگر سرفصل های این ترم می توان به کار با حافظه ها، کار با data base، استفاده از امکانات گوشی هوشمند مانند دوربین و غیره اشاره نمود.

ترم سوم

این ترم یک دوره تکمیلی بوده و به گرافیکی تر شدن و بالا رفتن امکانات نرم افزار شما کمک می نماید. طرح درس این دوره شامل مواردی از قبیل کار با میکروفون، بلوتوث، wifi، سرویس های data، سنسور های گوشی تلفن همراه و غیره می شود و پس آن شما یک طراح اندرویدی حرفه ای خواهید بود.

البته لازم به ذکر است که پس از این ترم ها از برخی دوره ها مانند امنیت اندروید، ساخت نرم افزار های کاربردی و غیره نیز می توانید استفاده نمایید که در صورت نیاز شما تشکیل خواهند شد.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

استفاده کردن از سرور مجازی و یا اختصاصی، به همراه آی پی اختصاصی برای بهبود سئو، مفید میباشد

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com