اندروید، میدان را به آیفون 7 و 7+ در آمریکا باخته است

اندروید، میدان را به آیفون 7 و 7+ در آمریکا باخته است

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حالی Kantar Worldpanel ComTech آمار تاکنون 2017 را از Q1 منتشر کرده است که نشان می دهد، استقبال مردم آمریکا از اپل آیفون 7 و 7+ بیشتر از اندروید شده است که یعنی اندروید، میدان را به اپل باخته است. این در حالی است که اندروید در کشور های آسیا، خاورمیانه و اروپا، با گسترش فعالیت ها همراه بوده و موفقیت چشمگیری را داشته است.
بازار آمریکا تحت سلطه آیفون درآمده است و این شرکت تنها در سال گذشته، 36.5% از کل گوشی های فروخته شده در بازار این کشور را تولید کرده که این نشان دهنده رشد 5.8% نسبت به سال گذشته می باشد. iPhone 7 و iphone7+ در ماه می امسال بیشترین فروش را داشته است که این به معنی فروش 20.1% از کل گوشی های بازار آمریکا می باشد. این در حالی است که فروش آیفون در چین، با رکود 3.8% تنها سهم شرکت اپل در این کشور، 16.2% بوده است. این شرکت توانسته است با فروش 8.5% از کل گوشی های هوشمند جهان، یک سر و گردن از هوآوی و اوپو بالاتر باشد.

وضعیت اندروید و iOS در بازار جهانی

اندروید هنوز هم پرفروش ترین سیستم عامل گوشی در جهان است. سیستم عامل گوگل، 83.4% را در چین تشکیل می دهد که این امر نشان دهنده پیشرفت 4.3% این شرکت در بازار کشور چین می باشد. همچنین با افزایش 2.2% فروش بیشتر در اروپا، هنوز هم محبوب ترین سیستم عامل در جهان می باشد. اندروید با اینکه امسال در بازار آمریکا شکست خورد اما هنوز هم با ارائه رسانی خدمات به 61.7% گوشی های هوشمند جهان، پادشاه سیستم عامل های موبایل در جهان می باشد.
در ادامه، جدول مربوط به فروش هر سیستم عامل در جهان و مقایسه سال 2016 و 2017 را مشاهده می کنیم.

اندروید، میدان را به آیفون 7 و 7+ در آمریکا باخته است

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه تجاری پارتاک می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.