معرفی تاکسی یاب آنلاین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تاکسی یاب های آنلاین امروزه به یکی از اصلی ترین روشهای حمل و نقل در دنیای امروز میباشند. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا با معرفی تاکسی یاب های آنلاین، نگاهی به کارکرد آنها داشته باشیم.

تاکسی یاب آنلاین

معرفی کارکرد تاکسی یاب آنلاین

تاکسی یاب آنلاین در ایران، به برنامه هایی اطلاق میشود که میتوانند نزدیکترین راننده های استخدام شده در شرکت عرضه کننده نرم افزار را پیدا کرده و میتوان از آنها برای حمل و نقل درون شهری استفاده نمود.

از نمونه های این نرم افزار ها میتوان به اسنپ، تپسی و غیره اشاره نمود که در کلانشهر ها کارکرد خود را آغاز کرده و روز به روز در حال گسترش میباشند. اما نمونه دیگری از این تاکسی یاب ها که میتوان معرفی کرد، ژیان میباشد که در تمامی شهرها در دسترس بوده و میتوان با دریافت نمایندگی از این برنامه، آنرا برای آژانس تاکسی سرویس خود فعال نمود.

ژیان، نرم افزار مستقلی نیست که به تنهایی راننده استخدام کرده یا در شهرهای مختلف فعال شود. بلکه هر شرکت میتواند با دریافت نمایندگی این شرکت، اقدام به برقراری ارتباط با آژانس های تاکسی سرویس، پیک موتوری ها، وانت تلفنی ها و امداد خودرو ها کرده و نسبت به آنلاین سازی آنها اقدام نمود که این روش میتواند در حفظ و گسترش کسب و کارهای محلی بسیار تاثیرگذار واقع شود.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

خرید بک لینک از اشتباهاتی است که وب مستر ها میتوانند انجام دهند

 

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi