تولید محتوا برای سئو سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تولید محتوا اولین و اساسی ترین گام در کیفیت بخشیدن به سئو سایت شما است که مهندسان کامپیوتر از تکنیکی به نام سئو برای افزودن هر چه بیشتر کیفیت به وب سایت های شما استفاده می کنند. تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی در واقع باعث می شود که روزانه افرادی بسیاری با استفاده از موتور های جستجو از سایت شما  برای پیدا کردن جواب سوال خود بازدید فرمایند.

SEO

هدف از تولید محتوا ؟

شما اینکار را باید بر اساس هدف های خاصی که دارید انجام دهید اولین قدم و مهمترین آن در این موضوع پیدا کردن ایده مناسب است که میتوان گفت در این ایده ها کلمات خاصی مد نظر هستند که این کلمات به طور قطع باید جزو دسته ای باشند که کاربران با استفاده از موتورهای جستجو برای افزایش اطلاعات خود و پیدا کردن جواب سوالات در موردآنها به جستجو می پردازند. همچنین سما می توانید برای پیدا کردن این کلمات از سایت های خاص و موتور های جستجو استفاده نمایید.

مراقب تغییر الگوریتم های گوگل باشید

باید به این نکته مهم اشاره کرد که ذکر این کلمات در طول فرایند تولید محتوا که انجام می دهید با توجه به الگوریتم های خاصی که گوگل ازآنها استفاده می کند خالی از لطف نیست.  حتی می توان گفت برای گوگل و موتور های جستجوی دیگر از اهمیت نسبتا بالایی برخوردار است.

شما همچنین باید چکیده ای از مطلبی که آن را می نویسید در آخر به عنوان توضیحات متا در قسمت متا آماده کنید که این توضیحات با کلمه کلیدی شما در آن متن شروع می شود.

SEO

سر تیتر های H1  تا H6

مطلب خود را به تیتر های مختلف تقسیم کنید زیرا این موضوع در تولید محتوای موثر بسیار حیاتی است این موضوع در تصمیم گیری موتور های جستجو برای انتخاب کلمات کلیدی یک صفحه بسیار مهم است. لزومی ندارد که عنوان صفحه با تگ اچ (1) کاملا یکسان باشد اما تفاوت بسیار آنها باعث سردرگرمی ربات های گوگل خواهد شد.

از آدرس صفحات دیگری در سایت خودتون که با آن موضوع ای که نوشتید مرتبط است حتما در اخر مطلب استفاده نمایید زیرا معرفی منابع کمکی می تواند برای  جذب کاربران بسیار موثر باشد.

رعایت تمام نکات ذکر شده میتواند جایگاه شما را در گوگل بهبود بخشد و اصلا نمی توان ازآنها چشم پوشی کرد در واقع تولید محتوا موثر امری لازم در جهت بهبود جایگاه وبسایت شما است.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

مقالات سایت خود را بر اساس نیاز های مشتریان تهیه کنید

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com