چگونه محتوای تاثیر گذار تولید کنیم؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در عصر جدید که ما روزانه با هزاران هزار جمله و کلمه و تصویر، بمباران اطلاعاتی می شویم، چگونه می توان محتوای تاثیر گذار نوشت که در ذهن مخاطب بماند و بتواند او را به سمت خرید و تهیه یک محصول یا خدمات، تشویق و ترغیب کند؟ این مقاله سعی دارد تا راه هایی برای تاثیر گذاری بیشتر مطالب را مرور کند.

محتوای تاثیر گذار

دلیل شخصی

معمولا در دنیای تجارت، برندهایی که توانسته اند به طرفداران و مصرف کنندگانشان نزدیک شوند و به آنها یک دلیل شخصی برای انتخاب محصولات بدهند، بسیار موفق بوده اند. بیشتر برند های موفق دنیای معاصر، شعاری دارند که تاثیر محتوای آن برای خریدار، حتی بیشتر از کیفیت محصولات است. اینکه فرد بتواند دلیلی برای اتصال به شما داشته باشد و دقیقا بداند چرا از میان همه رقبا، شما را انتخاب کرده است، این اطمینان را به شما می دهد که آن شخص برای همیشه طرفدار برند شما خواهد ماند.

حضور در جبهه های مختلف

سعی کنید برای حضور در تمام شبکه های مجازی برنامه ی خاصی داشته باشید و در هر کدام از آنها، محتوا های مخصوص به خودشان را بنویسید. مثلا تولید محتوای طولانی برای شبکه هایی که مانور بیشتری بر روی تصاویر دارند(مثل اینستاگرام،فیسبوک) ممکن است تاثیر گذاری مطلب شما را از بین ببرد. در حقیقت هر چقدر هم که برای نوشتن محتوایی تاثیر گذار زمان بگذارید، اما آن را در محل مناسبی منتشر نکنید، به نتیجه مورد نظرتان نمی رسید.

استقامت

می دانیم که تکرار، گاهی خسته کننده است اما از طرف دیگر، نمی توان منکر تاثیرات شگفت انگیز آن شد. تکرار و تاکید مداوم بر خصوصیات مثبت یک محصول یا یک برند، به شما کمک می کند تا در ذهن خواننده ماندگار شوید. در مورد تولید محتوا صبور باشید و استقامت به خرج بدهید. اجازه دهید تا محصول و برند شما به تدریج بر صفحه ذهنی مخاطب نقش ببندد.

صحبت با متخصصان

زمانی که می خواهید برای محصولاتی که اطلاعی از آنها ندارید و یا اطلاعات محدودی دارید، تولید محتوا انجام دهید، علاوه بر جست و جو های اینترنتی و مطالعه، با کسانی صحبت کنید که در آن زمینه تخصص دارند و حرفه ای هستند. واقعیت این است که تجربه های شخصی متخصصانی که سالهاست در آن زمینه مشخص فعالیت دارند، به شما کمک می کند تا نبض خریداران آن محصول یا برند را به دست آورید.

به روز باشید

اگر در مورد یک محصول به صورت مکرر از چند خصوصیت خاص حرف بزنید و تنها همان ها را در چنته داشته باشید، مخاطب پس از مدتی دلزده شده و خواندن مطالب شما را رها می کند. سعی کنید با بدست آوردن اطلاعات به روز و جدید، محتواهای جدید و جذاب تولید کنید تا به کمک آنها، خواننده دلیلی برای دنبال کردن مطالب شما داشته باشد.

کلمات کلیدی مرتبط :

تولید محتوای خوب - تولید محتوای تاثیر گذار -  راهکار تولید محتوا - محتوای تاثیر گذار - انواع تولید محتوا -  تولید محتوا متنی - تولید محتوا -  تولید محتوای متنی - محتوای خوب - تولید محتوای سایت - سئو تولید محتوا - تولید محتوای سئو

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi