توضیحی کوتاه درباره بازاریابی دیجیتال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار یابی دیجیتال چیست؟

بازار یابی دیجیتال فرآیندی است که طی آن مشتریان و خریداران از راه های اینترنتی و دیجیتالی جذب می شوند و برای خرید کردن از فروشگاه توجیه شده و متقاعد می گردند. برای آنکه بدانید این فضا به طور کلی چیست و چگونه مشتریان را جذب می کند، این مقاله را بخوانید.

چرا بازار یابی دیجیتال؟

گسترش استفاده از بازار یابی دیجیتالی برای تمامی شرکت ها و رشد مخاطبان فضای آنلاین در کشور، باعث کاهش هزینه های فرآیند های بازار یابی کسب و کار ها شده است. در هر حال بازار یابی دیجیتال نسبت به بازار یابی های سنتی، هزینه های کمتری دارد اما باید توجه داشت که این اتفاق تنها زمانی می افتد که بازار یابی دیجیتالی با برنامه ریزی صحیح و منظم انجام شده و جلو برود.

قدم اول بازار یابی دیجیتال

برای انجام بازار یابی دیجیتال، در قدم اول نیاز است یک وبسایت یا اپلیکیشن حرفه ای در جهت اهداف از پیش تعیین شده کاربر به صورت حرفه ای طراحی شود.

قدم دوم بازار یابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال
در این مرحله می توان دو اقدام مختلف انجام داد. یکی از آنها، راه اندازی یک سیستم بازار یابی دیجیتال بر اساس افزایش بازدید کنندگان وبسایت است. در این سیستم هدف فقط این است که مخاطبان سایت افزایش یابند. اما در این راه از تبلیغات استفاده نشده و تنها اطلاعات سودمند به مخاطبان و کاربران ارائه می شود.

راه دیگر، ایجاد یک سیستم بازار یابی بر اساس تبلیغات لست. در این سیستم، ترافیک بازدید سایت افزایش می یابد اما این کار با صرف هزینه برای انواع تبلیغات انجام می گیرد. از انواع این تبلیغات می توان به تبلیغات در روزنامه ها و نشریات، تبلیغات کلیکی در موتور های جست و جو، حضور در نمایشگاه ها و...، اشاره کرد.

کدام بهتراست؟
روش دوم بازار یابی هزینه زیادی را به صاحبان وبسایت تحمیل می کند. اما در روش اول وبسایت ها می توانند از سئو و بازار یابی های اجتماعی و وبلاگ نویسی های مربوط به کسب و کار بهره ببرند. اگر در این سیستم مطالب به صورت مفید و کاربردی نوشته شوند و کاربر بتواند از این مطالب استفاده کند، روش دوم بسیار مقرون به صرفه تر و کاربردی تر است.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

AMP همانطور که می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت بگذارد، در صورتی که توسط متخصص این امر انجام نشود، می تواند تاثیرات منفی داشته باشد

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com