پنج توصیه کلیدی برای تولید محتوای بهتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه تمامی وبسایت های مهم فروش، جهت ارائه خدمات بهتر، از سیستم تولید محتوا و سئو استفاده می کنند. برای نوشتن یک سئو با کیفیت مطلوب، باید قوانین تولید محتوا را رعایت کرد و توصیه های آموزش دهندگان این عرصه را به کار گرفت. مقاله زیر پنج توصیه کلیدی را برای تولید محتوا ارائه می دهد.

content write

1) داشتن ایده
بدانید که قرار است در مورد چه چیزی ، چگونه و با چه لحن و ایده ای بنویسید. قبل از نوشتن محتوا های مربوط به وبسایت ها، نکات مربوط به موضوع مورد نظرتان را یادداشت کنید و در مورد آنها اطلاع به دست بیاورید. داشتن ایده در مورد مطلبی که می خواهید بنویسید، آنرا منسجم تر می کند و باعث می شود مطلب شما به اندازه، مفید و گیرا باشد.

2) انتخاب یک عنوان جذاب
عنوان را دست کم نگیرید. عنوان جذاب می تواند دست مخاطب را بگیرد و او را پای خواندن مطلب شما و خرید از سایت بنشاند. کلمات کلیدی مربوط به مطلبتان را طوری انتخاب کرده و در عنوان جای دهید که آن را تبدیل به یک عبارت خواندنی کنید. سعی کنید کلمات عنوان را طوری کنار هم بچینید که یک عبارت جدید شکل دهید.

3) هوشیار بودن
آیا می دانید وبسایت های رقیب در مورد موضوعات مورد نظر شما چه می نویسند؟ هوشیار باشید و روزانه وبسایت های رقیبانتان را چک کنید. لحن و کلمات آنها را با دقت بررسی کنید. بدانید چه ویژگی هایی از موضوع مورد نظرتان در مطالب رقیبان از قلم افتاده است که شما می توانید با تمرکز بر روی آن، تولید محتوای بهتری انجام دهید.

4) تسلط به مطالب تولیدی
لیست تمام محتوا های تولیدی خودتان را داشته باشید و در هر فرصتی آنها را بررسی کنید. ببینید هر بار نسبت به خودتان چه پیشرفتی داشته اید. تسلط داشتن بر سئو های نوشته شده توسط خودتان، می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند که در چه حوزه هایی پیشرفت و در چه حوزه هایی ضعف داشته اید. تولید محتوا بنظر ساده می آید اما اگر نوشته های خودتان را بررسی نکنید، ممکن است به تکرار دچار شوید.

5) استفاده درست از کلمات کلیدی
کلمات کلیدی تان را به درستی انتخاب کنید و به درستی به کار ببرید. اینگونه نیست که فقط تعداد کلمات کلیدی در رتبه بندی سایت اهمیت داشته باشد. کلمات باید کلماتی باشند که در عبارات جست و جو شده به وفور به کار می روند. این کلمه ها باید در جملات شما نیز به درستی استفاده شوند.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

خرید بک لینک از اشتباهاتی است که وب مستر ها میتوانند انجام دهند

 

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com