پنج نکته برای انتخاب کلید واژه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کلمات کلیدی مطالب سئو، عبارات مهمی در وبسایت هستند که افراد را قادر می سازند تا از طریق موتور های جست و جو با وبسایت شما رو به رو شوند. کلیدواژه های مرتبط و مناسب برای مطلبی که قرار است در مورد آن بنویسید، یکی از مهم ترین عوامل جست و جو است.

keyword selection

1) کلمه کلیدی مرتبط
کلیدواژه باید دقیقا مرتبط با موضوع سایت و موضوع تبلیغتان انتخاب شود. استفاده از کلمه های کلیدی نا مرتبط با تبلیغ شما، هزینه شما را افزایش می دهد اما هیچ نتیجه ملموسی در بر نخواهد داشت. از طرف دیگرسعی کنید کلماتی که به عنوان کلیدواژه انتخاب می کنید، عمومی و همه گیر نباشند. چرا که ممکن است این کلمه در جست و جو های نا مرتبط با سایت شما استفاده شود و بنا بر این، تعداد کلیک بر روی مطلب کاهش پیدا می کند.

2) متناسب بودن عبارت
عبارات کلیدی تان را نه خیلی کوتاه و نه خیلی طولانی انتخاب کنید. عبارت یک یا دو کلمه ای ممکن است همان مشکل عمومی بودن را ایجاد کند و در موضوعاتی متفاوت با موضوع تبلیغ شما هم جست و جو شود. از طرف دیگر عبارات طولانی، احتمال جست و جوی پایینی دارند و ممکن است اصلا توسط کاربر استفاده نشوند. یک تیتر متناسب در تولید محتوا، بین سه تا نهایتا هفت کلمه است.

3) کلمات فارسی
به طور معمول جست و جو در سایت های فارسی زبان، به زبان فارسی انجام می شوند. اگر اطمینان دارید که یکی از کلیدواژه های شما حتما باید به زبان انگلیسی به کار برود، آن را در یک عبارت فارسی استفاده کنید. معمولا عبارت های انگلیسی کامل توسط کاربر فارسی زبان جست و جو نمی شوند و یا جست و جوی آنها توسط یک غیر فارسی زبان انجام می شود که احتمالا نمی تواند مشتری یا خریدار شما باشد.

4) کلیدواژه رقابتی
کلمه کلیدی رقابتی، کلمه ای است که نتایج بسیار زیادی برای آن در جست و جوی گوگل یافت می شود. این به آن معناست که رقبای بسیار زیادی از آن کلیدواژه استفاده کرده اند. شما هم باید از آنها استفاده کنید و برای برنده شدن در رقابت، آنها را در عبارات و جملات بهتری به کار ببرید. برای فهمیدن این موضوع که چه کلماتی بیشتر در گوگل جست و جو شده اند، می توان از ابزار Google Trends استفاده کرد.

5) جست و جوی عبارت
وقتی یک عبارت ترکیبی را به عنوان تیتر مطلب یا تبلیغتان انتخاب کردید، آن را در گوگل جست و جو کنید. تبلیغاتی را که با این عنوان انجام شده اند را ببینید و بررسی کنید که برای نوشتن مطلب با آن عنوان خاص، بهتر است از چه عبارات و جمله هایی استفاده کنید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

سایت باید از سایت های متنوع با رنک های بالا و پایین بک لینک داشته باشد

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com