بهترین تیم مدیریت محتوا سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیریت محتوا را می توان به عنوان اصلی ترین عامل در رشد و پیشرفت یک سایت تجارت الکترونیک معرفی نمود. تولید، بارگزاری و بهینه سازی محتوا را که مدیریت سایت می نامند، باید توسط افراد به صورت حرفه ای انجام شود تا پورتال بتواند رتبه های برتر گوگل را دریافت کرده و همواره به عنوان اولین انتخاب آن معرفی شود. در ادامه این متن می توانید بیشتر با تیم های مدیریت محتوا آشنا شوید.

Site Content Management
چرا تیم مدیریت محتوا؟

مدیریت محتوا کاری بر خلاف باور عموم بسیار دشوار است و افرادی که تمایل به موفقیت در این راه را دارند باید به صورت تیم کار کنند. تیم های مدیریت محتوا شرکت فناوری پارتاک شامل مترجم، محتوا نویس و بارگزار و بهینه ساز می باشد که دست در دست هم می توانند با تولید محتوا برای انواع سایت ها، زمینه های موفقیت را برای مدیران این دسته از کسب و کار فراهم آورند.


چرا خودمان گروه تولید محتوا نداشته باشیم؟

هزینه هایی که تیم های تولید محتوا برای یک سایت ایجاد می کنند بسیار بالا است و همچنین این کار می تواند کار سایر اعضای مدیریت سایت را مختل نماید. به همین دلایل بهتر است برای تولید و مدیریت محتوا از تیم های حرفه ای استفاده شود که به این کار اصطلاحا برون سپاری گفته می شود. استفاده از این روش می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها، شما را از مشکلات تولید محتوا آزاد کند و از درگیری کاری مدیران دیگر سایت نیز بکاهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از قسمت تماس باما استفاده کنید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi