روش بازاریابی محتوا سایت خبری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

یکی از بهترین روش های بازاریابی برای سایت های خبری، تولید محتوا بهینه سازی شده و بر اساس موضوع مشخص شده که پورتال در آن زمینه فعالیت می کند. با استفاده از این روش، علاوه بر دریافت رتبه های برتر از سوی موتور جستجوی گوگل، سایت خبری می تواند مخاطبین علاقمند بیشتری را از سوی این موتور جستجو دریافت نماید.

محتوا نویسی

با انقلاب حاصل از اینترنت در جوامع امروزی، بیشتر افراد ترجیح به دریافت اطلاعات از آن را دارند. در واقع امروزه تعداد افرادی که از مجله های اینترنتی استفاده می کنند، در ایران و جهان بسیار بیشتر از افرادی است که از روزنامه های کاغذی بهره می برند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای توسعه یا ایجاد کسب و کار جدید، اقدام به راه اندازی وب سایت های خبری می کنند. بازاریابی اولین و مهم ترین گام در موفقیت این نوع تجارت الکترونیک است که به لطف موتور های جستجو بسیار راحت، ارزان و زودبازده می باشد.

روش بازاریابی محتوا سایت خبری
بازاریابی برای سایت با محتوا

سایت ها بیش از هر چیز نیاز به مقاله و محتوا هستند تا به صورت روزانه به روز شوند. این کار یکی از بهترین روش های بازاریابی برای بالا بردن میزان بازدید از سایت می باشد. محتوا باید به صورت بهینه سازی شده تولید، بارگزاری و در موتور های جستجو ایندکس شود تا افراد بیشتری با مراجعه به گوگل، به سایت شما وارد شوند.

بازاریابی برای سایت با محتوا
چگونه محتوا خبری تولید کنیم

محتوا خبری نباید به صورت تبلیغاتی باشد، بهینه شده و دارای منابع موثق باشد. ترجمه و نگارش مطالب به صورت روزانه یکی از بهترین روش ها برای تولید محتوا است. برای انجام این کار به صورت تخصصی، حرفه ای و به روز می توانید از تیم های نویسندگی و ترجمه گروه فناوری رآسآ استفاده کنید تا علاوه بر استفاده از مطالب حرفه ای در وب سایت، از خدمات بهینه سازی محتوا نیز استفاده نمایید.

چگونه محتوا خبری تولید کنیم

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

مقالات سایت خود را بر اساس نیاز های مشتریان تهیه کنید

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

مجوزها

logo-samandehi