تولید محتوای متنی

تولید محتوا طبق درخواست شما! فقط موضوع را به ما بگویید

تولید محتوای متنی

سرعت و دقت

سرعت و دقت

تمام سعی ما اجرای سفارشات مشتریان عزیزمان در سریع ترین زمان ممکن می باشد. لازم به ذکر است که تاکنون با توجه به بازخوردها این سرعت عمل با کیفیت خوب باعث اعتماد شما عزیزان شده است.

گستردگی کار

گستردگی کار

از مهمترین ویژگی های تیم تولید محتوای رآسا گستردگی فعالیت تیم می باشد. این سایت در زمینه های زیر تولید محتوای متنی انجام میدهد: شرکتی، فروشگاهی، استارت آپ ها، وبلاگ ها، کمپین های تبلیغاتی و....

خلاقیت در کار

خلاقیت در کار

ما اعتقاد داریم که یکی از مشکلات عمده ای که در تیم های تولید محتوا وجود دارد، عدم وجود خلاقیت در اجرای سفارشات محتوا است. سعی ما در رآسا، داشتن خلاقیت و دید قوی در کار تولید محتوا است.

تیم کامل و زبده

تیم کامل و زبده

گروه تولید محتوای رآسا متشکل از تیمی کامل در زمینه های تولید محتوای متنی، سئوی سایت، محتوای گرافیکی و افرادی باتجربه در زمینه های مدیریت کسب و کارهای ایتنرنتی و فضای مجازی می باشد.

خدمات تولید محتوا

نوشتن مطالب بهینه در راه بهینه سازی سایت به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. به طور متوسط، ترافیک جستجوی ارگانیک 54 درصد بازدید کنندگان وب سایت را به ارمغان می آورد و بنابراین می تواند تا نیمی از فروش شما را بدست بیاورد. اگر محتوای سایت شما بهینه نباشد تا شما را در نتایج جستجوی برتر گوگل و دیگر موتور های جستجو قرار دهد، مشتریان به جای شما با رقبای شما ارتباط برقرار می کنند. در گروه تولید محتوای رآسا ، ما شما را در امر تولید محتوای سئو در انواع مختلف از جمله تولید محتوای متنی ، موشن گرافیک و .... یاری می کنیم. رآسا متشکل از کارشناسان سئو و محتوا در  بیش از 50 تخصص، آماده دریافت سفارش تولید محتوا برای کسب و کار شما می باشد.

سفارش تولید محتوا

چه نوع محتوای متنی میتوانیم برای شما آماده کنیم؟

مطالب استاندارد وبلاگی

مطالب استاندارد وبلاگی

پست های استاندارد وبلاگی شامل 300 الی 500 کلمه می باشند

مطالب بلند وبلاگی

مطالب بلند وبلاگی

مطالب های ( پست های ) بلند وبلاگی شامل 500 الی 700 کلمه می باشند

مطالب طولانی وبلاگی

مطالب طولانی وبلاگی

مطالب های ( پست های ) طولانی وبلاگی شامل 700 الی 1000 کلمه می باشند

توضیح محصولات فروشگاه

توضیح محصولات فروشگاه

تولید محتوا برای وبسایت های فروشگاهی بر اساس محصول مورد نظر چه توصیفی و چه تحلیلی قابل انجام است

سفارشی

سفارشی

پست های سفارشی طبق درخواست سفارش دهنده پس از بررسی موضوع انجام می شود

اخبار سایت

اخبار سایت

طبق موضوع سایت مورد نظر اخبار این وبسایت تولید می شود

صفحه های سایت

صفحه های سایت

برای صفحات مختلف سایت طبق خواسته سفارش دهنده محتوای مورد نیاز تولید می شود

صفحه فرود سایت

صفحه فرود سایت

مطالب صفحه فرود سایت بر اساس خواسته سفارش دهنده و طراحی هر صفحه متفاوت می باشد

سفارش تولید محتوا

با استفاده از فرم زیر می توانید اطلاعات سایت و کلمه مورد نظر را برای ما ارسال کنید و از قیمت و نحوه تولید محتوا برای وب سایت خود مطلع شوید

محتوا همه چیز است!

محتوای سئو شده میتواند حتی سایت هایی را که از گرافیک قوی و استراتژی طراحی خوبی برخوردار نیستند، به صدر رتبه های گوگل برساند!

1 تولید محتوا | محتوای متنی | موشن گرافیک

تولید محتوا
چه کسی؟!

خب! تا به اینجای کار با تولید محتوا آشنا شدیم. حالا باید به این نکته نیز توجه کنیم که این کار بسیار مهم را به چه کسی بسپاریم؟ گروه تولید محتوای رآسا با بیش از 6 سال سابقه آماده انجام سفارشات شما می باشد

1 تولید محتوا | محتوای متنی | موشن گرافیک

تولید محتوا
چگونه؟

نکاتی درباره چگونگی تولید محتوای بهینه: 1- محتوای سئو و متنوع استفاده کنید.  2- بازاریابی محتوا را با بازاریابی رسانه های اجتماعی ادغام کنید.  3- تولید محتوا را به تیم های متخصص اینکار بسپارید.

1 تولید محتوا | محتوای متنی | موشن گرافیک

تولید محتوا
چیست؟

تولید محتوا یک نوع بازاریابی متمرکز بر ایجاد، انتشار و توزیع محتوای نو برای یک مخاطب هدفمند آنلاین است. محتوا اغلب توسط وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد تا: توجه و بازدید را جذب سایت کند.

1 تولید محتوا | محتوای متنی | موشن گرافیک

تولید محتوا
چرا؟

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر روی ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار برای جذب و نگهداری یک مخاطب  تعریف شده و در نهایت به هدایت مشتری سودآور تمرکز دارد

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com