طراحی سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

طراحی انواع سایت

طراحی انواع سایت به صورت حرفه ای و سازگار با موبایل ها توسط گروه فناوری پارتاک بر اساس موضوع و سفارشات انجام می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. برای ثبت سفارش سایت مورد نیاز خود با خدمات بهینه سازی و تولید محتوا می توان از فرم های ثبت سفارش اقدام نمود. طراحی و پیاده سازی به صورت حرفه ای انجام شده و بر اساس استاندارد های روز دنیا پیاده سازی می شود و در ادامه، انواع طراحی سایت معرفی می شود که مخاطبین می توانند از این طریق، سایت مورد نظر خود را پیدا کنند.

• طراحی سایت فروشگاهی: سایت های فروشگاهی برای فروش کالا استفاده می شوند و باید به خوبی با مخاطبین ارتباط برقرار نمایند. طراحی سایت فروشگاهی را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین راه های گسترش کسب و کار بوده و مثل یک فروشگاه در دسترس مصرف کنندگان در تمام کشور می توان از آن استفاده نمود. این سایت ها باید بر اساس سن، علایق و همچنین موضوع طراحی گرافیکی شود. برای مثال، فروشگاه عرضه لباس کودکان، باید از رنگ های شاد و طرح های کارتونی استفاده کند. از قابلیت های مورد نیاز در سایت های فروشگاهی می توان به امکان ثبت سفارش، ارتباط آسان با ایمیل، شماره تلفن و شبکه های اجتماعی فروشنده اشاره نمود.

• طراحی سایت شرکتی: سایت های شرکتی باید با زمینه کاری شرکت همسو باشد. طراحی این سایت ها با تمامی امکانات مورد نیاز توسط شرکت افق تحول سپاهان انجام می شود. سایت های شرکتی باید معرف موضوع شرکت باشد، از قالب های شکیل و رسمی استفاده شود. خدمات بهینه سازی و طراحی سایت های شرکتی توسط گروه ما در دسترس شرکت ها و مراکز صنعتی می باشد. از قابلیت های این نوع سایت ها می توان به وجود داشتن قسمت های مختلف برای محصولات و خدمات متفاوت، وجود مقالات و ارائه اطلاعات کلی و تخصصی در زمینه کاری به گونه ای که دسترسی به آن راحت باشد.

• طراحی سایت ساده: این نمونه از سایت ها برای شرکت ها و فروشگاه ها طراحی شده و دارای قالب های زیبا می باشند. این سایت ها برای اساتید دانشگاه ها، محققین و تولیدی ها نیز مورد استفاده بوده و زمینه بسیار مناسبی برای معرفی کالا، خدمات، مقالات و غیره می باشد. از قابلیت های این نوع سایت ها می توان به توانایی ارتباط و آشنایی با شرکت های تولیدی، مخاطبین و مشتریان بالقوه، توانایی انتقال دادن اطلاعات و امکان بهینه سازی برای گسترش سایت به رتبه 1 تا 5 گوگل اشاره نمود.

• طراحی سایت حرفه ای: سایت های حرفه ای دارای قابلیت های بسیار گسترده ای نظیر حجم بالا، قالب های استاندارد سئو، توانایی ایجاد صفحات به صورت اختصاصی و غیره بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. این نوع سایت ها دارای قابلیت استفاده برای شرکت ها، فروشگاه های آنلاین و قابلیت های ارائه خدمات به صورت اینترنتی می باشد.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com