تیم نوشتن محتوا سایت تجارت الکترونیک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

تیم نوشتن محتوا سایت تجارت الکترونیک

با گسترش روز افزون کاربران اینترنت، راه اندازی سایت های تجارت الکترونیک از رشد بالایی برخوردار بوده و برای تولید محتوای این سایت ها نیاز به تیم نوشتن محتوا به صورت حرفه ای و بر اساس قوانین بهینه سازی می باشد. پس از راه اندازی سایت های تجارتی، نیاز به معرفی محصولات و خدمات ارائه شده به روش های گوناگون و به طور مستقیم و غیر مستقیم است که انجام این کار با استفاده از تولید محتوا به صورت استاندارد انجام می شود.

تولید محتوا پس از طراحی سایت بالا ترین و مهم ترین مورد هرم سئو سازی بوده و از اهمیت خاصی برای بالا بردن رتبه در میان جستجو های سایت گوگل و جذب مخاطبین برخوردار می باشد. برای تولید این محتوا باید از تیم های حرفه ای در نوشتن استفاده نمود که وظایف این تیم ها بر اساس دانش و توانایی آن ها متغیر می باشد. در ادامه مطلب، خصوصیات یک تیم سه نفره تولید کننده محتوای وب سایت را ارائه می دهیم:

• سرگروه: این فرد در گروه باید تمامی توانایی باقی افراد را داشته باشد تا در صورت بروز مشکل، بتواند کار را انجام داده و تولید محتوای سایت با اختلال صورت نپذیرد و همچنین بتواند در مورد نحوه انجام، میزان و تعداد افراد مورد نیاز، تصمیمات صحیح را اتخاذ نماید و نسبت به استفاده از بهترین افراد مورد نیاز تیم اقدام کند.

• تحلیل گر:این افراد، همزمان با شروع به کار تیم به بررسی سایت، رقبا و موضوعات می پردازد و در نتیجه گیری های ارائه شده، در مورد متون، کیفیت و میزان بهینه سازی را به سرگروه ارائه می دهد. این کار سبب می شود تا سرگروه بتواند بهتر و راحت تر در مورد موضوعات تصمیم گیری می نماید که این خود سبب می شود تا گروه بتواند سریع تر نسبت به ترمیم سایت و تولید محتوای با کیفیت اقدام کند.

• نویسنده: این فرد یا افراد، باید از اطلاعات عمومی قوی و قوانین سئو برخوردار باشند. تمرکز و تسلط بر زبان های فارسی و انگلیسی، نرم افزار های ورد و اکسل و توانایی جستجو در موتور های جستجوگر از دیگر خصوصیات این افراد است. همچنین در تولید محتوا، باید به حد امکان از گزافه گویی و حاشیه پردازی جلوگیری نمود.

• بارگذار: این فرد، در هر گروه، وظیفه چک کردن نهایی عناوین، مطالب و کیفیت را بر عهده دارد و همچنین باید مطالب نوشته شده توسط نویسنده را در سایت، به صورت دقیق بارگذاری نموده و تمامی اطلاعات، برچسب ها و توضیحات را به صورت اصولی وارد نماید و سپس نسبت به سئو سازی به صورت کلی صفحه و بررسی تعییرات ایجاد شده اقدام کند.

این گروه ها در موارد مختلف، دارای قابلیت کم و زیاد کردن افراد بوده و می توان افراد مختلفی را نیز وارد کرد که از مهم ترین آن ها می توان به طراح گرافیست برای تولید مالتی مدیا به صورت حرفه ای در ابعاد مورد نیاز در وب سایت اشاره نمود. افزایش و یا کاهش تیم، بر اساس صلاح دید سرگروه انجام می شود و در بعضی از موارد، کار بارگذار و طراح گرافیست نیز توسط نویسنده انجام می شود.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

استفاده کردن از سرور مجازی و یا اختصاصی، به همراه آی پی اختصاصی برای بهبود سئو، مفید میباشد

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه فناوری رآسا می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. رآسا سئو © 2017 All Rights Reserved.