پایگاه تولید محتوا وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پایگاه تولید محتوا وب سایت

تولید محتوا با کیفیت برای وب سایت از اهمیت بسیاری برای بالا بردن میزان جذب مخاطب و سئو برخوردار بوده و برای تهیه آن می توان از پایگاه تولید محتوای استاندارد گروه فناوری پارتاک استفاده نمود. تولید محتوا توسط تیم های حرفه ای و تخصصی متناسب با هر موضوعی انجام شده و می توان تفاوت تولید با کیفیت را در ماه اول مشاهده نمود. تولید محتوا برای سایت های خبری، تجاری، ورزشی و غیره سبب می شود تا افراد برای بالا بردن اطلاعات، به صورت روزانه به سایت شما مراجعه نمایند و ایندکس کردن تعداد بیشتر خبر در سایت توسط گوگل، می تواند تاثیر بسیار زیادی در معرفی کردن شما داشته باشد.

تولید کردن محتوا نیاز به صبر و حوصله بسیار بالا و تسلط کافی بر زبان های فارسی و انگلیسی را دارا می باشد. همچنین برای بارگزاری و بهینه سازی عکس و مطلب قرار گرفته باید از تیم های حرفه ای استفاده نمود و در تولید، از تکرار کردن یک مطلب خودداری کرد زیرا این کار سبب می شود تا مدت زمان حضور کاربر در سایت شما به حداقل برسد. همچنین تولید محتوای مورد نیاز برای شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام باید بر اساس موضوعات و توانایی هر شبکه نوشته شود و از حاشیه پردازی در این زمینه تا حد امکان خودداری نمود.

وب سایت ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از مهم ترین آن ها می توان به خبری، پخش موسیقی و فیلم، ورزشی، تجارت الکترونیک، فروشگاه اینترنتی و غیره اشاره نمود که متن و محتوای هر سایت باید به صورت حرفه ای و بر اساس نوع دیدگاه های مخاطب هر سایت، پیاده سازی شود تا سبب جذب شود. برای مثال سایت های تجارت الکترونیک باید اطلاعات کامل را در مورد کالا یا خدمات خود ارائه دهند به گونه ای که مخاطبین علاوه بر آشنایی با مرکز فروش، در مورد کالا و خدمات ارائه شده نیز اطلاعات کامل را کسب نمایند.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

AMP همانطور که می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت بگذارد، در صورتی که توسط متخصص این امر انجام نشود، می تواند تاثیرات منفی داشته باشد

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه فناوری رآسا می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. رآسا سئو © 2017 All Rights Reserved.