محتوا سایت، نوشتن محتوا سایت، سایت فروشگاهی، هزینه نوشتن محتوا

هزینه نوشتن محتوا سایت فروشگاهی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هزینه نوشتن محتوا سایت فروشگاهی

نوشتن محتوا برای سایت های فروشگاهی می تواند افزایش بازدید و در نهایت بالا بردن نرخ فروش را در پی داشته باشد. هزینه تولید این نوع محتوا بر اساس نوع و میزان مطلب متغیر است. محتوای سایت برای افزایش نرخ بازدید و همچنین برای بالا بردن ارزش سایت در موتور های جستجو می تواند بسیار تاثیرگذار واقع شود. نوشتن محتوا برای سایت فروشگاهی توسط گروه فناوری پارتاک صورت می پذیرد که هزینه این کار، بر اساس نوع نگارش تعیین می شود. محتوای تولید شده بر اساس تمامی قوانین تولید محتوا بوده و تمامی نکات نگارشی و دستور ادبیات نیز در آن رعایت می شود.

با افزایش سایت های فروشگاهی آنلاین، رقابت بین انواع این مراکز زیاد تر شده است و به همین دلیل، سئو سازی و بالا بردن ارزش سایت از دید موتور جستجوی گوگل، از مهم ترین عوامل موفقیت به شمار می رود. برای انجام این کار، علاوه بر بهینه سازی صفحات، ایجاد بک لینک و غیره، نیاز به مطلب نویسی جهت معرفی سایت و یا خدمات ارائه شده توسط این متون وجود دارد که می تواند عملا، تعداد دفعات تکرار شما را در موتور جستجو افزایش دهد. افزایش تعداد عناوین دارای رابطه مستقیم با تعداد دفعات پیشنهاد داده شدن سایت شما توسط موتور جستجوگر گوگل را در پی داشته باشد.

نوشتن محتوای سایت، یکی از خدمات تخصصی ارائه داده شده توسط این گروه است. این خدمات که شامل تولید عناوین و مطالب می باشد باعث می شود تا نرخ بازدید از سایت شما در حداقل زمان، رشد حداکثری را پیدا نماید. نویسندگان گروه ما، می توانند در زمینه تولید محتوای سایت فروشگاهی، تخصصی و غیره مطالب استاندارد و بهینه سازی شده را برای شما ارائه دهند.

تلفن تماس

09195711067

ایمیل

info{@}moshaverbpm.com

ساعات تماس:

8 صبح الی 20 شب
همه روزه به جز روزهای تعطیل

آخرین مطالب

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت بوده است. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام می شود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری به خرید و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار می باشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{@}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.