تولید محتوا، شرکت تولید محتوا، آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا برای شرکت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش تولید محتوا برای شرکت

تولید محتوا برای شرکت های اینترنتی و سایت ها، نیازمند آموزش های حرفه ای و تخصصی است. این کار توسط متخصصین باتجربه و مسلط انجام داده می شود.
برای تولید محتوا مورد نیاز در کسب و کار اینترنتی شرکت ها نیازمند آموزش های تخصصی بوده که توسط گروه فناوری پارتاک برای نویسندگان سایت ها در دسترس می باشد. محتوایی که برای پورتال ها تولید شده است باید بر اساس استاندارد های روز گوگل بهینه سازی شده باشد و به صورت روزانه تولید شده و بر روی پورتال ها قرار داده شود.
بهینه سازی وب سایت ها تنها با تولید و قرار دادن مطالب و محتوا انجام داده نمی شود و این کار نیاز به انجام فعالیت های مختلفی است. بهینه سازی سبب می شود تا موتور های جستجو پورتال شما را به عنوان اولین انتخاب، نشان دهد.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.