بهینه سازی، موتور های جستجو، بهینه سازی موتور های جستجو

بهینه سازی موتور های جستجو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهینه سازی موتور های جستجو

سئو سازی مخفف کلمه (Search Engine Optimization) به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است که این امر سبب می شود تا مشتریان بالقوه، با جستجوی یک عنوان در موتور های جستجو مانند گوگل با پورتال شما ارتباط برقرار نمایند. گروه فناوری پارتاک یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو و مطالب بهینه سازی شده در کشور است که با تجربه کاری بسیار بالا، می تواند این خدمات را برای شما ارائه دهد. بهترین سئو سازی ارائه شده، به صورتی است که فرد، در صورت جستجوی عناوین مختلف مربوط به حوزه کسب و کار شما، با سایتی که در اختیارتان است ارتباط برقرار نماید. سئو سازی در چندین بخش صورت می گیرد که تمامی این بخش ها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشند. از مهم ترین راه های سئو سازی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت: از مهم ترین عوامل تایید ربات های گوگل سرعت بارگذاری سایت می باشد. افزایش این سرعت در گرو استفاده به جا و به اندازه از مطالب، تصاویر، مالتی مدیا و فرم ها در صفحات مختلف سایت می باشد.

کم کردن حجم سایت: این امر در افزایش سرعت، استفاده کم تر از حجم اینترنت و افزایش مخاطبین دارای تاثیر بوده که خود این مسئله، توسط گوگل چک می شود. برای مثال، میان دو سایت مشابه از هر لحاظ، سایتی معرفی اول گوگل است که حجم کم تری را داشته باشد.

تولید محتوا به صورت بهینه سازی شده: محتوای بهینه سازی شده دارای تاثیر چشمگیری در افزایش مخاطب و میزان زمان حضور هر فرد در سایت بسیاری است. محتوای بهینه سازی شده همچنین می تواند یکی از بهترین راه های بازاریابی از طریق معرفی محصولات و خدمات باشد. این خدمات برای سایت های تجاری و فرهنگی، ورزشی، تفریحی و غیره ارائه داده می شود.

بهینه سازی تصاویر و مالتی مدیا در سایت: بهینه سازی تصاویر و مالتی مدیا سبب می شود تا مخاطبین حتی در صورت جستجو در قسمت عکس و فیلم گوگل، بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

معرفی سایت به گوگل: این کار پس از راه اندازی، طراحی و قرار دادن چند عکس و متن برای سایت انجام داده می شود و اولین مرحله حضور سایت به عنوان جستجوی سایت گوگل می باشد.

افزایش سرعت ایندکس: ایندکس کردن به معنی قرار دادن صفحات، مطالب و عکس های هر سایت در موتور جستجو می باشد. سرعت این عمل می تواند تاثیر بسیار زیادی را در افزایش مخاطبین و دریافت رتبه های بهتر در گوگل می باشد.

راه اندازی شبکه های اجتماعی: راه اندازی صفحات اینستاگرم و تلگرام سبب می شود تا علاوه بر این که مخاطبین بتوانند در شبکه های مجازی، با شما در ارتباط باشند. لینک تولید شده با استفاده از شبکه های اجتماعی، می تواند در فرآیند بهینه سازی بسیار تاثیرگذار باشد.

بهینه سازی موتور های جستجو

ایجاد کلمات کلیدی: با ایجاد کلمات کلیدی که در موتور های جستجو بیشتر در مورد آن ها تحقیق شده است می توان با مخاطبین بیشتری ارتباط برقرار نمود. هر چه تعداد کلمات کلیدی مورد استفاده در سایت، بیشتر باشد، سئو بهتر و سایت بهتری برقرار می گردد.

ایجاد ارتباط کامل میان صفحات وب سایت: ارتباط دقیق و کامل بین صفحات وب سایت باید برقرار کرد. باید به این امر توجه داشت که گوگل، مخاطب را به صورت مستقیم به آدرس و قسمت مشخصی از سایت راهنمایی می کند و به همین علت، با ایجاد ارتباط با استفاده از لینک می توان مخاطبین را با قسمت های مختلف سایت آشنا کرد.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

9103493139

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.

Copyright 2016. by www.moshaverbpm.com© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه تجاری پارتاک می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.