بهینه سازی سایت SEO

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همانطور که می دانید اولین قدم برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک طراحی یک سایت شکیل همراه با بهینه سازی ( SEO ) قوی می باشد. سئو (search engine optimization) در لغت به معنای بهینه سازی سایت از دید موتور های جستجو می باشد بدین معنا که طراحی سایت می بایست بر اساس اصول و قواعد موتور های جستجو انجام شده باشد. در میان موتور های جستجو "گوگل" پر طرفدار ترین و پر مخاطب ترین آن ها است به نحوی که در کشور ما 80 درصد از جستجو های اینترنتی از طریق این سایت انجام می گردد.

SEO بهینه سازی سایت

به روز بودن سایت

به روز بودن سایت مهمترین قانون برای سئو می باشد و از آنجایی که موتور های جستجو به صورت هوشمندانه عمل می کنند، به راحتی متوجه این موضوع می شوند. گوگل به صورت دوره ای قوانین سئو خود را تغییر داده و از این طریق می تواند به این موضوع پی ببرد. این مسئله به قدری برای گوگل مهم است که همیشه بهترین جایگاه های خود را به سایت هایی اختصاص می دهد که پا به پای آن پیش رفته و به صورت مستمر از قوانین سئو آگاه باشند.

به روز بودن سایت

مزایای سئو

سئو راهکاری است که به کار بردن آن مزایای ویژه ای دارد. حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به جستجو در اینترنت داشته باشید، اگر در این گونه موارد دقت کرده باشید همه ما تنها سایت هایی را باز خواهیم کرد که در صفحه اول پیشنهادی گوگل هستند و کمتر کسی به صفحات دوم و سوم نیز سر خواهد زد. مهمترین مزیت به کار بردن قوانین سئو این است که سایت ما پس از مدتی در صفحه اول گوگل و حتی چند سایت نخست آن قرار خواهد گرفت.

آموزش سئو

گروه فناوری رآسآ با ارائه آموزش های کاربردی برای سئو محتوا سایت های مختلف از قبیل سایت های خبری، سرگرمی، شخصی، تجاری و غیره سعی در بهبود روند پیشرفت سایت ها و کسب و کار هموطنان عزیز دارد. ضمنا لازم به ذکر است که آموزش های ارائه شده برای افراد و شرکت هایی که از سایر خدمات این سایت استفاده می کنند کاملا رایگان می باشد.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com