نوشتن محتوای نو برای سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مهمترین مسئله برای نویسندگان محتوای سایت ها نوشتن محوایی نو و به روز است که تا کنون در هیچ سایتی ثبت نشده باشد، چرا که موتور های جست و جو گری مانند گوگل بر جدید بودن مطالب بسیار حساس بوده و به سایت هایی که از دیگر سایت ها کپی برداری می کنند امتیاز منفی می دهند. برای رسیدن به این هدف راه های بسیاری وجود دارد که یکی آن ها ترجمه مطالبی است که در سایت های مرجع و مرتبط با زمینه کاری ما وجود دارد. روش دیگر در این زمینه نوشتن احساس و نظراتی است که با دیدن یک عکس در حوزه کاری مان به ما دست می دهد چون برداشت هرکس از یک عکس با برداشت شخص دیگر از همان عکس تفاوت دارد. اما در صورتی که مبحث کاری شما به شکلی است که امکان مطالعه، آزمایش و یا نظر سنجی در آن وجود دارد به شما توصیه می کنیم که حتما از این روش استفاده کنید چرا که به ناب ترین محتوا خواهید رسید و این محتوا مخاطبان بسیاری را به خود جذب خواهد کرد.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.