تولید و مدیریت محتوای الکترونیکی برای سایت

تولید و مدیریت محتوای الکترونیکی برای سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همانطور که می دانید مهمترین مبحث در پیشبرد اهداف تجارت الکترونیک، تولید و مدیریت محتوای الکترونیکی است چرا که این امر تاثیر بسزایی در بهبود سئو برای سایت دارد. گوگل در بسیاری از کشور های جهان از جمله میهن عزیزمان ایران دارای طرفداران فراوانی است که هر کدام از آن ها در صورت نیاز به محصول، خدمت و یا اطلاعات علمی ابتدا در مورد آن از طریق گوگل تحقیق نموده و سپس اقدام به خرید آن محصول و یا دریافت خدمات خواهند کرد. به همین خاطر گوگل نیاز به مطالبی دارد که بتواند کاربران خود را راضی نگه دارد. حال این سوال پیش می آید که این موتور جستجو گر چطور به این مطالب دست خواهد یافت. گوگل ربات هایی دارد که اصطلاحا به آن ها عنکبوت می گویند که کار آن ها جستجو کردن در بین سایت های مختلف و ثبت اطلاعات موجود در آن هاست. حال با توجه به بالا بود تعداد سایت ها و مطالب، نیاز به رتبه بندی سایت ها توسط گوگل پیش می آید که این کار را با توجه به رعایت قوانین سئو توسط مدیریت سایت و همچنین استقبال کاربران از مطالب انجام می دهد. بدین ترتیب ما خواهیم توانست با پیروی از قوانین سئو و همچنین تولید محتوای با ارزش برای سایت خود، جایگاه خودمان را در رتبه بندی گوگل افزایش داده و باعث برند سازی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود شویم.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.

Copyright 2016. by www.moshaverbpm.com© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه تجاری پارتاک می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.