خدمات تولید محتوای سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پس از طراحی و پیاده سازی سایت و بهینه سازی آن، نیاز به تولید محتوای بهینه جذاب می باشد که خدمات مربوط به انجام این کار توسط گروه فناوری پارتاک برای سایت های خبری، تجاری، فناوری و سرگرمی ارائه می گردد. برای استفاده از این خدمات می توان فرم ثبت سفارش را تکمیل نمود. این محتوا به صورت کاملا تخصصی و با نگارش روان فارسی تولید شده و بر اساس سفارش مدیر پورتال در قالب مناسب برای شما ارسال شده و یا بارگذاری می شود.

محتوای سایت را می توان به عنوان مهم ترین مسئله در بهینه سازی و جذب مخاطب سایت عنوان نمود که باید به صورت روان و فارسی نگارش شود زیرا علاوه بر بهینه بودن باید حاوی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خواننده بوده و حتی الامکان از اضافه گویی پرهیز نمود زیرا این امر سبب می شود تا کاربر سریع تر سایت را ترک کند که این مسئله برای دریافت رتبه مناسب از سوی موتور جستجو مناسب نیست. گروه فناوری پارتاک با در اختیار داشتن گروه نویسندگی مجرب و با تجربه بالا در این زمینه، تولید کننده انواع محتوای با کیفیت بوده و می تواند سایت شما را در زمینه محتوا یاری رساند.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.