مدیریت سایت مسکن برای مشاورین املاک

مدیریت سایت مسکن برای مشاورین املاک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیریت سایت مسکن برای مشاورین املاک

با طراحی، بهینه سازی و مدیریت سایت های مسکن، می توان به صورت الکترونیکی عملیات خرید، فروش، رهن و اجاره را در سراسر شهر مورد فعالیت انجام داد. این سایت ها بیشتر برای مشاورین املاک مناسب بوده و از این طریق، می توانند با مشتریان، صاحبخانه ها و شرکت های فعال در زمینه ساختمان سازی ارتباط برقرار نمایند. به این کار در اصطلاح تجارت الکترونیک گفته می شود که در طی آن، خدمات مورد نیاز هر قشر، به صورت اینترنتی و تلفنی صورت می پذیرد. بهینه سازی سایت ها و تولید محتوای استاندارد، مربوط و جذاب می تواند در جذب مشتری و قرار گرفتن در 5 جستجوی اول موتور های جستجوگر مانند گوگل، زمینه را جهت افزایش رونق کسب و کار فراهم نماید.

امروزه بیشتر متقاضیان خرید، فروش و اجاره املاک مسکونی، تجاری و اداری در ابتدای کار خود اقدام به یافتن قیمت های مورد نیاز، از طریق موتور های جستجوگر اینترنتی می نمایند که این امر سبب می شود تا با سایت های فعال در این زمینه ارتباط برقرار نمایند و استفاده از همین روش را برای یافتن محل مورد نیاز خود انتخاب می نمایند. با طراحی و بهینه سازی سایت توسط گروه فناوری پارتاک، شما می توانید فصل جدیدی در رونق و گسترش کسب و کار خود رقم بزنید.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

9103493139

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.

Copyright 2016. by www.moshaverbpm.com© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه تجاری پارتاک می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.