پیشبرد اهداف سایت بر پایه مدیریت محتوا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

واضح و مبرهن است که هر شخص حقیقی و یا حقوقی برای طراحی سایت خود اهداف مشخصی دارد که می بایست برای پیشبرد آن بر پایه مدیریت سایت و محتوا عمل نمود. این اهداف زمانی جامه عمل خواهند پوشید که هم سئو سایت قوی بوده و هم محتوای مناسب زیادی برای آن تولید گردد. این محتوا ها برای سایت همانند خوراک روزانه هستند برای انسان، بنابراین باید به صورت روزانه و مستمر به سایت خود خوراک مورد نیازش را برسانیم. چنین روندی با موفقیت طی نخواهد شد مگر با برنامه ریزی مدیریت قوی محتوا و سئو سایت.

پیشبرد اهداف سایت بر پایه مدیریت محتوا

البته لازم به ذکر است که یک مدیر سایت وظایف بسیاری دارد که مدیریت محتوا یکی از آن ها است. به طور مثال مدیر سایت باید به طور مرتب سایت خود و همچنین سایت های رقیب خود را مورد آنالیز قرار داده تا بتواند در صورت لزوم تغییرات مورد نیاز را در سایت و یا روند امور اجرایی اعمال نماید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

وب سایت هایی که بک لینک های خود را از آنها میگیرید بهتر است مرتبط به زمینه فعالیت شما باشند

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه فناوری رآسا می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. رآسا سئو © 2017 All Rights Reserved.