مدیریت محتوا، مدیریت سایت، محتوا سایت، مدیریت محتوا سایت

پایگاه مدیریت محتوا سایت تبلیغاتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پایگاه مدیریت محتوا سایت تبلیغاتی

محتوا برای سایت های تبلیغاتی یکی از مهم ترین ارکان است که مدیریت آن توسط پایگاه های معتبر صورت می گیرد. تولید و مدیریت محتوا برای سایت توسط گروه فناوری پارتاک صورت می پذیرد.از پر اهمیت ترین مسائل در سایت های تبلیغاتی، تولید و مدیریت محتوا است که انجام این کار توسط گروه های تولید کننده محتوا و پایگاه های معتبر صورت می پذیرد. با افزایش تعداد سایت های موجود در فضای وب و ایجاد فضای به شدت رقابتی بین پورتال ها برای دریافت رتبه های برتر از گوگل، این موتور جستجو اقدام به استاندارد سازی وب سایت ها و نمایش دادن وب سایت هایی کرد که بر اساس همین قوانین تولید شده باشند که این دستورات به طور خلاصه سئو یا بهینه سازی نام دارند. برای بالا بردن ارزش هر چه بهتر سایت، باید مطالب یک پورتال به صورت روزانه به روز شوند که انجام این کار با قرار دادن مطلب، خبر و مقاله در بازه های زمانی 24 ساعته صورت می پذیرد.

گروه ما یکی از قدیمی ترین پایگاه های مدیریت و تولید محتوا برای سایت های تبلیغاتی، می تواند به صاحبان و مدیران این نوع از پورتال ها، برای تولید محتوای باکیفیت، بهینه و موثق یاری رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.

Copyright 2016. by www.moshaverbpm.com© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه تجاری پارتاک می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.