آموزش نویسندگی سایت و تولید محتوا باکیفیت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در این مطلب قصد داریم تا شما را با تعدادی از نکات مورد استفاده در نویسندگی سایت آشنا نموده و چگونگی تولید محتوا باکیفیت را به شما آموزش دهیم تا بتوانید سایت پر بار و پر بازدیدی داشته باشید. اولین گام برای نوشتن یک محتوا که از دید گوگل و کاربران آن محتوای مفید است، نوشتن عنوان متناسب با زمینه کاری تان می باشد چرا که مخاطبان شما سایت شما را در صورتی انتخاب می کنند که عنوان متن شما در زمینه مورد نیازشان باشد.

internet marketing

برای نوشتن چنین عنوانی اولا نیاز است که شما در مورد محصول و یا خدمتی که می خواهید ارائه دهید اطلاعات کاملی داشته باشید چرا که مخاطب با خواندن متن شما به این موضوع پی خواهد برد. اما دومین نیاز شما برای این کار این است که شما باید از نیاز های مخاطبان خود آگاهی داشته تا بتوانید عنوان و متن مناسبی برای محصول خود بنویسید. قدم بعدی که مهمترین قسمت کار است نوشتن متن مرتبط با عنوان است. برای نوشتن این متن می توانید از چند روش با توجه به زمینه فعالیت خود اقدام کنید. اولین روش، نوشتن متن با استفاده از تجربیات حرفه ای خودتان می باشد. در این روش که برای تمامی شغل ها مناسب است، شما با استفاده از تجربیات خود و با توجه به عنوان محتوا، متنی تولید خواهید نمود که در هیچ سایتی تا کنون ثبت نشده است. اما گاهی شما در زمینه ای فعالیت می کنید که روز به روز در حال تغییر است و یا اینکه تجربه کافی در آن زمینه را ندارید. در این موارد مطالعه کتاب، مجلات و یا حتی سایت های اینترنتی مرتبط با زمینه کاری شما کمک شایانی به تولید محتوا برای شما خواهند نمود. پس ابتدا با مطالعه این موارد، اطلاعات و حضور ذهن خود را افزایش داده سپس اقدام به نوشتن محتوا برای سایت خود نمایید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.