هزینه نویسندگی محتوا سایت فروشگاهی

هزینه نویسندگی محتوا سایت فروشگاهی

marketing strategy

هزینه ای که برای نویسندگی محتوا جهت سایت های فروشگاهی پرداخت می شود، در واقع نوعی سرمایه گذاری برای بهبود کسب و کار و رونق در فروش می باشد.
نویسندگی محتوا مورد نیاز برای سایت های فروشگاهی یکی از اصلی ترین روش های بازاریابی برای این مراکز کسب و کار آنلاین بوده که در عین تاثیرگذاری، هزینه بسیار مناسبی را به همراه دارد. اگر می خواهید سایت شما در میان رتبه های برتر و در صفحات اول موتور جستجوی گوگل قرار داده شود، نیازمند تولید و بهینه سازی متون و مطالب کوتاه، متوسط و بلند هستید تا مخاطب را به خود جذب کرده و به صورت روزانه برای روی پورتال شما قرار داده شوند.
گروه فناوری پارتاک با بهره گیری از دانش و تجربه ای چندین ساله در زمینه تولید و بهینه سازی سایت های کامپیوتری، می تواند با تولید مطالب بهینه سازی شده و استاندارد، سایت شما را برای جذب هر چه بیشتر مشتری و مخاطب یاری رساند. این گروه، با رسالت افزایش میزان بازدید و مخاطب برای سایت های اینترنتی اعم از خبری، فروشگاهی و غیره تاسیس شده است و امروزه با داشتن چندین پروژه موفق، به یکی از اصلی ترین انتخاب های مدیرانی تبدیل شده است که می خواهند در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت موفق باشند.

درباره ما

گروه فناوری پارتاک از سال 89 در زمینه تولید محتوای وب سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت بوده است. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام می شود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری به خرید و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار می باشد.

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس:

اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

تلفن تماس:

989195711067+

تلفکس:

 03137791344

آدرس پست الکترونیکی:

info{@}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.