بهینه سازی سایت با کلاه سفید یا کلاه سیاه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهینه سازی سایت با کلاه سفید یا کلاه سیاه

بهینه سازی سایت مهم ترین مسئله برای پیشبرد اهداف سایت طراحی شده است که روش های مختلفی مانند سئو کلاه سفید و یا سئو کلاه سیاه دارد. در این محتوا قصد داریم تا با مقایسه بین این روش ها مناسب ترین روش را برای بهینه سازی سایت خود انتخاب نماییم.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo )

سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo ) سریعترین راه دستیابی به رتبه های برتر گوگل می باشد چرا که مدیر سایت با دور زدن قوانین گوگل قصد کسب جایگاه در کلمه کلیدی خود دارد، اما باید بدانید که این روش خطرناک ترین روش سئو می باشد. خطرناک ترین بدین معنا که پایداری سایت در رتبه کسب شده به صورت مداوم در حال تهدید است و با کوچک ترین اشتباه مدیر وب سایت، گوگل متوجه این موضوع شده و سایت خاطی را پنالتی می کند.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید ( White Hat Seo )

سئو کلاه سفید ( White Hat Seo ) کند ترین و در عین حال پایدار ترین روش سئو است بدین صورت که کاربر تنها با قرار دادن محتوا در سایت خود قصد دارد تا رتبه های مورد نظر خود را کسب نماید اما این راه مدت ها به طول خواهد انجامید! رسیدن به جایگاه مورد نظر از طریق سئو کلاه سفید پایدار می باشد اما یک روش رقابتی نبوده و امکان کسب جایگاه را در جستجو های برتر و مهم گوگل به ما نمی دهد.

سئو کلاه خاکستری ( Gray Hat Seo )

سئو کلاه خاکستری ( Gray Hat Seo ) همانطور که از نام این روش مشخص است، راه میانه ای است ما بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید که سرعت کسب جایگاه در این روش از سئو کلاه سفید بیشتر و از سئو کلاه سیاه کمتر می باشد. و همچنین از نظر تهدید پنالتی شدن از طرف گوگل، وضعیتی برعکس سرعت سئو شدن دارد به این صورت که نسبت به سئو کلاه سیاه کمتر در خطر پنالتی شدن بوده اما نسبت به سئو کلاه سفید بیشتر است. از جمله راهکار های مورد استفاده در سئو کلاه خاکستری می توان از بک لینک دادن در سایر سایت ها نام برد که به افزایش سرعت سئو شدن کمک شایانی می کند.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر مرکزی گروه فناوری رآسا می باشد. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. رآسا سئو © 2017 All Rights Reserved.