رونق کسب و کار های کوچک در فضای مجازی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رونق کسب و کار های کوچک در فضای مجازی از مهمترین دغدغه های مدیران شرکت ها و کسب و کارهای کشور است.

رونق کسب و کار های کوچک

در دنیای امروز، دیگر کمتر کسی هست که از گسترش روز افزون خرید و فروش های اینترنتی و بازار های بزرگ مجازی، اطلاعی نداشته باشد. در این میان اگرچه به نظر می رسد مشاغل خرد در حال از بین رفتن هستند، اما از طرف دیگر فضای مجازی باعث رونق کسب و کار های کوچکی شده است که پیش از این مخاطبان بسیار کمتری داشته اند و یا نهایتا می توانستند محصولات خانگی خود را در بازارچه ها یا فروشگاه های کوچک ارائه دهند. با ما همراه شوید تا در این مقاله، روش های رونق  مشاغل خانگی و خرد را مرور کنیم.

رقابت کسب و کار های کوچک

اگر شما صاحب یک صفحه مجازی برای عرضه صنایع دستی و یا ارائه خدماتتان هستید، حتما با این مساله رو به رو شده اید که افزایش تعداد بازدید کنندگان صفحه شما، اهمیت فراوانی دارد. حتی اگر تمام این بینندگان از شما خرید نکنند و به صرف بازدید آنها ،کم کم شما شهرت پیدا خواهید کرد. بنابراین باید برای افزایش بازدید صفحه شخصی خودتان، تلاش کنید. اما انجام این کار چگونه است؟ اگر شما اول راه باشید، طبیعتا بودجه زیادی برای معرفی کسب و کار کوچک خودتان ندارید. شاید پیش خودتان فکر کنید شانسی برای رقابت با شرکت های بزرگ ندارید، اما واقعا اینطور نیست.

ارتباطات کسب و کار های کوچک

مهم ترین حُسن کار شما در این است که می توانید ارتباط بیشتری با مشتریانتان داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید و تا جایی که می توانید به آنها بها بدهید. به سوالاتشان با صبر و حوصله پاسخ داده و محصول یا خدماتتان را به بهترین شکل و آراسته ترین صورت ممکن، به آنها عرضه کنید. اگر کار شما ارائه محصول است، آنها را با بسته بندی های خلاقانه و جذاب برای خریدارانتان ارسال کنید و اگر کارتان عرضه خدمات است، تلاش کنید تا کاری نو آورانه انجام بدهید که برای مشتری تازگی داشته باشد.

کسب و کار های کوچک و فضای مجازی

حالا که هزینه تبلیغات چندانی ندارید و می توانید به راحتی در صفحات مجازی کارهایتان را معرفی کنید، سعی کنید با توجه به نیاز مخاطبانتان، مطالبی با متن های جذاب و عکس های خوش آب و رنگ منتشر کنید. به کارهایتان احترام بگذارید و آنها را به بهترین شکل معرفی کرده و ارائه دهید. اگر شما برای کار خودتان ارزش قائل شوید، دیگران هم در این مساله با شما سهیم خواهند شد.

social business

اینکه فواصل زمانی مطلب گذاشتن در صفحاتتان رعایت شود نکته مهمی است که ممکن است تا کنون به آن توجه نکرده باشید. شما باید تایم مشخصی از روز را به صفحات مجازی مربوط به کارتان اختصاص دهید و در آن زمان، حتما مطلبی در مورد محصول یا خدماتتان به اشتراک بگذارید. نکته مهم دیگر در مورد زمان این است که باید بدانید چه تایمی از شبانه روز، بازدید صفحات شما بیشتر است. این تایم ها را شناسایی کنید و مطابق با آنها، برای مطلب گذاشتن در صفحان، برنامه ریزی انجام بدهید.

سهم شما از دنیای مجازی چقدر است ؟
برای مشاوره رایگان، باما در ارتباط باشید
24 ساعت در 7 روز هفته

09103493139

آموزش سئو (نکات تصادفی)

همیشه در گوگل وبمستر لینک های شکسته وب سایت خود را شناسایی نمایید و در صدد رفع مشکل برآیید

درباره ما

گروه فناوری رآسا از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com