ترجمه محتوا

ترجمه محتوا های درخواستی خود را به ما بسپارید

گروه فناوری رآسآ، تولید محتوای ترجمه شده، ترجمه وب سایت، مقاله و کتاب

گروه فناوری رآسآ، تولید محتوای ترجمه شده، ترجمه وب سایت، مقاله و کتاب

تولید محتوای ترجمه شده، امروزه به یکی از اصلی ترین منابع برای بارگزاری مطالب به صورت روزانه تبدیل شده است. وب سایت ها، کتاب ها و مقاله های انگلیسی زبان از جمله اصلی ترین منابع برای تولید محتوای تخصصی روزانه سایت ها هستند و برای نویسندگی پورتال از آن ها می توان از گروه ترجمه رآسآ استفاده کرد. مطالبی که از سوی این شرکت تولید شده است بهینه سازی شده، روان و جذاب بوده و می تواند رتبه سایت شما را در موتور جستجوی گوگل ارتقا بخشد.
قرار دادن محتوای ترجمه شده بر روی سایت می تواند تاثیر بسیار مثبتی را در فرآیند جذب مخاطب در پورتال ها انجام دهد. ترجمه های تخصصی گروه ترجمه رآسآ بر اساس قوانینی نگارش می شوند که توسط گوگل تایید شده اند و به راحتی رتبه را در موتور جستجوی گوگل بهبود می بخشد.

تولید محتوا ترجمه

ترجمه عادی

ترجمه عادی

در مبحث انواع ترجمه موجود، ترجمه عادی به انواع ترجمه معمولی با متون غیرتخصصی گفته می شود که می توان آن ها را با قیمت های مناسب ترجمه نمود. این دسته از ترجمه ها را می توان در دسته بندی مقاله های آموزشی نیز قرار داد، تفاوت، در کتار دیگر تفاوت ها، ترجمه عادی با مقاله آموزشی، در میزان کلمات و طول مطلب می باشد. همچنین نویسنده متن نیز در صورتی که در زمینه مورد نظر، تخصصی داشته باشد، می تواند قسمتی را به متن اضافه کرده و یا بنابر سیاست های پورتال، قسمتی از متن را حذف کند. ترجمه عادی به صرفه ترین نوع ترجمه است.

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ بله تخصصی شدن همه چیز! این دسته از ترجمه محتوا دارای اهمیت بسیار بالایی برای سایت می باشد پس باید به بهترین نحو انجام شود. نویسنده و مترجم باید کاملا بر روی موضوع مسلط باشند. همچنین تولید این دسته از محتوا باید به گونه ای انجام شود که مخاطبین را به خود جذب نماید. با توجه به تخصصی شدن کسب و کار ها و افزایش مبحث کسب درآمد رشته های مختلف از اینترنت، این دسته از ترجمه یکی از مهم ترین انواع ترجمه می باشد. سایت ها تشنه محتوا تخصصی خوب هستند.

ترجمه محتوا

ترجمه محتوا

محتوا به منزله خوراک خبری مخصوص برای هر سایت می باشد که باید به صورت روزانه و در ساعات مشخص روی پورتال قرار داده شود. تولید محتوا روش های مختلفی را دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به ترجمه و تالیف مطالب زبان اصلی اشاره نمود. ترجمه و روش هایی که برای نگارش این دسه از متون استفاده می شود، دارای اهمیت بسیار بالایی می باشند و باید به آن ها توجه ویژه ای نمود. گروه فناوری پارتاک با سال ها تجربه در امر ترجمه محتوا برای سایت های بسیار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تغذیه سایت خود را به ما بسپارید!

ترجمه مقاله آموزشی

ترجمه مقاله آموزشی

این دسته از مقالات که باید به صورت تخصصی ترجمه، نگارش و بر روی سایت قرار داده شوند، اگر چه در ظاهر سودی برای تجارت الکترونیک ندارند اما می توانند مخاطبین جدید و دائمی که مشتریان بالقوه ما می توانند باشند، را به وجود آورند. برای مثال، شرکتی که در زمینه سیمان تجارت الکترونیک انجام می دهد، مخاطبینی همچون مهندسین حوزه ساختمان را دارد، پس باید سعی کرد تا از به روز ترین مقالات منتشر شده در سایت های خارجی در زمینه ساختمان و به خصوص سیمان استفاده کرد. این نوع از ترجمه تخصص گروه فناوری رآسآ است.

ترجمه سفارشی

ترجمه سفارشی

انواع منابع متون این دسته از محتوا برای ترجمه و نگارش مشخص نیستند و تولید کنندگان باتوجه به سفارش مخاطب خود، مطالب را به دست آورده و آن را ترجمه می کنند. این دسته از ترجمه ها به صورت روزانه و بروز باید بر روی سایت قرار داده شوند. مدیر سایت یا پروژه، تنها موضوعات مورد نیاز خود را با مشاورین در میان می گذارد و مترجمین بر اساس سفارش انجام شده، اقدام به یافتن منابع و ترجمه می کنند. این دسته از ترجمه مناسب برای سایت هایی است که در رقابت با سایر پورتال ها بوده و نیازمند مطالب بیشتر، به روز تر و کارآمد تر می باشند.

ترجمه تبلیغی

ترجمه تبلیغی

اگر شما محصولات و خدمات خود را می خواهید از طریق اینترنت به فروش برسانید، نیازمند این دسته از ترجمه های تبلیغی می باشید. در این روش، مخاطبین با مزایای کالا به صورت کامل آشنا شده و برای خرید آن ترغیب می شوند. در برخی موارد نیز باید از مطالبی استفاده شود که به صورت کلی در مورد کالا یا خدمات توضیحات ارائه می دهد. برای مثال شرکتی فروش تلفن همراه و تبلت، باید مطالبی در مورد خصوصیات کالای موجود و قابلیت های بی شمار آن در سایت قرار دهد که منابع این دسته از مطالب، بیشتر سایت های انگلیسی زبان معتبر هستند.

مزایای گروه ترجمه رآسآ

مزایای گروه ترجمه رآسآ

تولید محتوای ترجمه شده به صورت کلی دارای مزایای بسیار زیادی است، اما در این مطلب سعی شده است تا مزایای حاصل از استفاده خدمات گروه ترجمه رآسآ به شما ابلاغ شود. برای مثال، بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ترجمه فعالیت می کنند، مطالب را به صورت بهینه به شما تحویل نمی دهند و برای قرار دادن آن ها بر روی وب سایت نیاز به گروه های مطلب نویسی می باشد. این در حالی است که گروه ترجمه رآسآ تشکیل شده از متخصصین زبان مسلط بر محتوا نویسی است و شما می توانید مطالب این گروه ها را به صورت مستقیم بر روی وب سایت قرار دهید. با دیگر مزایای رآسآ، در ادامه متن آشنا شوید.

1.    تضمین کیفیت : شما می توانید مقاله و سایت مورد نظر خود را توسط گروه ما ترجمه کنید و از کیفیت آن مطمئن باشید. در صورت عدم رضایت، قادر خواهید بود از خدمات تضمین کیفیت ما استفاده نمایید.
2.    بهینه سازی مطالب : مطالبی که به صورت ترجمه شده در اختیار شما قرار داده می شود، بهینه سازی شده است و شما نیازمند بازنگری و بازنویسی آن برای قرار دادن بر روی وب سایت نمی باشید.
3.    ترجمه تخصصی : در صورتی که مطلب شما دارای کلمات تخصصی در حوزه مختلف بود، شما می توانید ترجمه را به ما بسپارید، متخصصین ما، در زمینه های مختلف تخصصی تسلط کافی را برای امر ترجمه دارند.
4.    بارگزاری محتوا : محتوای سایت خود را توسط گروه ترجمه ما تولید کرده و برای بارگزاری آن نیز از خدمات گروه فناوری رآسآ در زمینه بهینه سازی سایت استفاده نمایید. این کار به شما امکان می دهد تا قسمت بسیار بزرگی از مدیریت سایت خود را به شیوه برون سپاری انجام دهید.
5.    جستجوی مطالب بیشتر : همانطور که می دانید امر تولید محتوا و ترجمه به یک روز ختم نمی شود و یک پورتال همواره نیازمند تولید مطلب و ترجمه است. در همین راستا، گروه ترجمه ما بر اساس نیاز شما، اقدام به جستجوی مطالب انگلیسی زبان، ترجمه، تولید محتوا، بارگزاری و بهینه سازی می نماید.

فواید ترجمه محتوا برای سایت

فواید ترجمه محتوا برای سایت

ترجمه محتوا، یکی از بهترین راه های تامین مطالب برای یک سایت می باشد. استفاده از این روش برای نویسندگی متن یک مقاله در سایت دارای فوایدی است که از مهم ترین آن ها می توان به جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت اشاره نمود. باید توجه داشت که محتوا ترجمه شده باید به روز، دقیق و حرفه ای باشد.

ترجمه سایت برای تامین محتوا

سایت های بسیار زیاد علمی در زمینه های مختلف به زبان انگلیسی، از بهترین فواید این پورتال ها این است که روزانه، مقالاتی را به کاربران ارائه می دهند که با ترجمه و یاد کردن منبع، می توان از آن ها در سایر سایت ها استفاده نمود. ترجمه های انجام شده می توانند در زمینه های تخصصی، اطلاعات عمومی و آموزشی باشند که بخش عمده ای از تامین محتوا مورد نیاز یک پورتال را تشکیل می دهند.

روش ترجمه سایت های خارجی

برای ترجمه سایت های خارجی، می توان روش های مختلفی را امتحان کرد که از مهم ترین آن ها می توان به برون سپاری اشاره نمود. با این روش شما می توانید مدیریت محتوای سایت خود را در زمینه ترجمه به مترجمین گروه فناوری رآسآ بسپارید و برای بارگزاری آن نیز از متخصصین بهینه سازی و محتوا نویسی استفاده نمایید. این روش به شما امکان می دهد تا در کمترین وقت، به بالاترین رتبه های گوگل دسترسی پیدا نمایید. افزایش مخاطبین و گسترش کسب و کار با استفاده از این روش برای تامین محتوا انجام می شود.

درباره ما

گروه فناوری رآسآ از سال 89 در زمینه تولید محتوای سایت کار خود را آغاز کرد. تمامی هدف ما در این زمینه ارتقای رتبه سایت ها و قرار گیری آن ها در 5 جستجوی اول گوگل به واسطه محتوای باکیفیت میباشد. این امر با استفاده از بهترین مطلب نویسان و متخصصان سایت در زمینه های مختلف انجام میشود و متن تولید شده علاوه بر استاندارد های مورد نیاز، از کیفیت بسیار بالایی برای تحریک مشتری و ایجاد مشتری بالقوه به بالفعل برخوردار میباشد.

آدرس: اصفهان- بلوار کشاورز- جنب دانشگاه دانش پژوهان

آدرس پست الکترونیکی: info{at}moshaverbpm.com

با ما به روز باشید

با وارد کردن ایمیل خود در این قسمت می توانید از جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه فناوری و برنامه نویسی و طراحی سایت با خبر شوید.